Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A minap egy jósnő spontán azt...

Sötét lovag kérdése:

A minap egy jósnő spontán azt mondta nekem, hogy gócot lát az agyamban?

Figyelt kérdés
hihetek neki? lehet hogy daganat vagy mi? most mit kellene tennem? milyen orvos lát bele az agyamba?

2012. szept. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
radiológus
2012. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ebben csak az orvosok tudnak nekem segíteni nincs erre alternatív gyogymod vagy varázslat?
2012. szept. 29. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
hívj fel valami távgyógyítót majd az kiveszi a gócot az agyadból és amit egy jósnő mond az úgy is van hisz ezek isten ajándékai
2012. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik nap velem is furcsa dolog történt mentem az utcán siettem az unoka öcsémért a suliba egyszer csak egy jós asszony megálított hogy szeretne nekem jósolni a reakcióm az volt sajnálom nincs pénzem erre ő nem pénzt akarok hanem elmondani megszálta az ördög hát a víz levert mentem végig az utcán és utánnam orditozott hogy fiatal asszony megszálta az ördög hm hát furi volt...:):s
2012. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvos nem lát a fejedbe, a CT vizsgálat igen. Csináltass egyet ha aggódsz, ennyi.
2012. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nincs erre alternatív gyogymod vagy varázslat?"

Töltény.

2012. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi rosszindulat,de aki elmegy jóshoz,annak tuti,hogy valami góc van az agyában!

2012. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
ha elhiszed, biztos ott van.
2012. okt. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!