Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Használt már valaki ingát? Ha...

Használt már valaki ingát? Ha igen milyen tapasztalatotok van vele? Lehet hinni neki? Esetleg ha sok kézben van és megtisztítanám gyertya láng felett az nem lenne ártalmas?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én oda adtam az enyémet egy lánynak akit gyűlölök soha nem voltam igazán jobba vele de tudtam hogy szeretné az ingámat nagyon... hát én neki adtam !!!:D és még el is fogata -.- utólag belátom hülye voltam...:S
2012. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az inga még a kamuk közül is az egyik leggyengébb. Esküszöm, ha legközelebb akarok venni valami követ (szeretem az ásványokat és a kristályokat) és a nő elkezdi lóbálni felette az ingát, hogy ez a kő mennyire rezonál az aurámmal, rágyújtom az egész üzletet.
2012. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az inga egy helyen tud nagyon durva lenni. Lengéstan ZH-n!

Ott sokan rettegnek tőle. De csak eleinte. Utána rájönnek, hogy vannak attól sokkal nagyobb borzalmak.

2012. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az inga önmagában nen veszélyes, de ha mégis elkezd ingadozni a kérdésre, dobjuk jó meszire. nemngyerek játék!
2013. aug. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!