Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az üvegfelület előtti gyertyag...

Az üvegfelület előtti gyertyagyújtás is jelenthet szellemidézést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tükör előtti gyertyagyújtás a szellemvilágot nyitja meg de ez egy szekrény tükörajtaja volt. 4 gyertyát gyújtottam 2-t áthelyeztem a másik 2-t pedig átvittem máshova.

2012. júl. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet. Az az érdekes, hogy minél több gyertyát gyújtasz, annál nagyobb a sötétség.
2012. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

"Tudom, hogy a tükör előtti gyertyagyújtás a szellemvilágot nyitja meg."


Honnan tudod? Érdekelne? Honnan TUDOD? Honnan a 100% bizonyított, és rendíthetetlen meggyőződésed, hogy ha tükör előtt gyújtasz meg egy gyertyát(, ami a földön napponta 4000 szer történik kb.) Megnyitod a szellemvilágot. És miért a tükröt?

2012. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
Leírom én hogy csinálom (ritkán)van egy fekete tükröm kilenc szögű dupla fakeretbe ágyazva.A tükör hozzám van kötve a dupla keretben lévő személyes alkotóimmal pld. csepp vér stb. Leteszem a tükröt és meggyújtom a gyertyát a háta mögé teszem hogy adjon fényt de ne vakítson el. Nyugodt lágy nézéssel nem görcsösen nézem a tükröt szemlélődöm. Kényelmesen ülök és szabályosan lélegzem nem várok semmit csak elfogadom azt amit láttatnak velem.
2012. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Won ***** válasza:
A fekete tükör tényleg ezerszer jobb ilyen célokra.
2012. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Na nee :D Ez komoly ennyi hülyeséget. Szellemek? uram isten. De most ebben ti hisztek? Hogyne amúgy fizikailag és elméletileg is lehetetlen.
2012. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adjatok róla videót, de ne sz.ar minőségűt. Ja, hogy így már nincs is semmilyen szellem, ugye? :D
2012. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
12.01-nek. Ha lenne mit levideózni akkor materializálódnia kellene a "szelemnek". Ez olyan energia koncentrációval jöhetne csak létre hogy én ezt nem vállalnám mivel tudom mivel jár. Én nem a filmekben látható trükkökre vagyok kíváncsi azt a rendező megalkotta és eladhatóvá tette. Aki esetleg bekukkanthat a fátyol résein át a szellem világba az sem videót sem filmet nem fog onnan közzétenni mert nem szórakoztatni akar. Azt meghagyja a médiának vagy a pódiumon ugrabugrálóknak.
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!