Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi ez a sok hitetlenkedés és...

Mi ez a sok hitetlenkedés és ócsárlás a jósokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Exódiusz vagyok, jós. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a fórumot, állítása szerint itt bátran lehet kérdezősködni ezotéria témakörben, azonban én nem ezt látom. Feltettem egy normális, témához kapcsolódó kérdést és egy normális választ sem kaptam. Ez után megnéztem a többi kérdést és a rá adott válaszokat és meglepődtem. Meglepődtem azon, hogy itt, az ezotéria kategóriában is elítélnek mindenkit, aki hisz a felsőbb tanokban. Ezt én felháborítónak tartom, hogy még a saját kategóriájában sem lehet normálisan beszélni az ezotériáról, egyszerűen érthetetlen, az eszem megáll. Ezt én megelégeltem. Bár rendesen dolgozok jósként és ezért fizetnek is nekem, de itt én kivételt teszek és jósolok az ittlévő embereknek csak azért, hogy végre meglássák, hogy ez egyáltalán nem hülyeség és hagyják az embereket nyugodtan beszélni erről.

Aki bizonyításra vágyik, az küldje el nekem a keresztnevét, a születési dátumát és a szeme színét és én ezek alapján visszaküldöm üzenetben a jóslatot. Ez alapján meglátjátok, hogy ez nem hülyeség, hanem igenis valós és remélem nyugodtan hagyjátok az ebben a témában érdekelt embereket beszélgetni.



2012. okt. 19. 22:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Ne idegesítsd fel magad ezen, sajnos az az igazság hogy rengeteg ember jár fel ide csak azért hogy kiélje magát, beszóljon, "poénkodjon". Ez alól az ezotéria rovat sem kivétel sőt sokan kifejezetten utaznak rá. Sajnos ez a gyik velejárója ennek ellenére figyelem, mert alapvetően szeretek segíteni embernek, tanácsot adni leginkább lelki téren. Vannak itt normális emberek akik valós problémákkal jelentkeznek, csak sajnos a sok trollkodó miatt néha valóban nehéz különbséget tenni.
2012. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Én már kipróbáltam és semmit nem tudtak megjósolni!


Csak érdekesség képpen.Menyire előre jósolnál?(mondjuk 1nap)Mi van ha nem sikerül?

2012. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
amúgy az internet szerint te nem létezel,nem lehetsz valami nagy jó!
2012. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Az ezotéria téma a legalkalmasabb téma a nézetek ütköztetésére.Sokan humorosnak,mások bosszantónak,megint mások érdekesnek,misztikusnak találják ezt a témakört.Nyugodj meg,az ütközetek nyílt színen zajlanak,de sokan privátban választ kaphatnak a kérdéseikre a rokonlelkektől:)
2012. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem az interneten dolgozom és természetesen annyira előre, amennyire a kérdező szeretné, de jelen esetben a másnap vagy még ma megtörténő eseményeket lenne érdemes.
2012. okt. 19. 22:36
 6/32 anonim ***** válasza:
Jó legyen még ma! Ok?
2012. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ebben témakörben a létezést sem kell bizonyítani:)
2012. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6. Írd meg privátban a keresztneved, a születési dátumod és a szemed színét és szívesen megjósolom.

7. Sajnos pedig kell, mert addig nem tudnak nyugodtan beszélgetni az ittlévő emberek ezekről a témákról.

2012. okt. 19. 22:46
 9/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan fogjuk megtudni, hogy jó a jóslat, mi legyen a bizonyíték?

2012. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én most küldtem el az adatokat! Ha mára jósol még ma,ha holnapra akkor holnap!


Elöre nem olvasom el csak utólag, így a bevonzàs kizárva!

2012. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!