Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A lelkiismeretemre próbál...

A lelkiismeretemre próbál rájátszani vagy tényleg tud valamit?

Figyelt kérdés

Elég pesszimista vagyok a jóslás és a többi ezoterikus dologgal kapcsolatban ezért is szeretnék tanácsot kérni.Röviden a történet:

volt eddig 3 terhességem (1 sajnos vetéléssel zárult).Van egy cigány asszony(nem vagyok rasszista-semmi bajom velük). Mind a 3 terhességem alatt összefutottam vele az utcán.Az egyiknél már látszott hogy gyerekem lesz a másik 2 alkalommal még én sem tudtam róla.Mindannyiszor elkezdett velem beszélgetni, hogy látja hogy én nem vagyok boldog, és hogy ugyan örömömet lelem majd a gyermekemben, de az apával nem az igazi a kapcsolatom.A vetélésnél kifejezetten azt mondta hogy ne éljem bele magam a dologba mert hamarabb véget ér mint ahogy képzelem.Minden alkalommal felajánlotta hogy Ő le tudja venni rólam a rontást, mert egy családtagom tett rám valamit-akiről nem is feltételezném.De ennek bizony ára van.Amikor először találkoztunk, akkor egy kg kenyeret kért.Na már most megvettem neki (egy bolt előtt szólitott le) de nem azért mert elhittem volna amit mondott hanem mert úgy gondoltam elég szegényesen öltözött, nyíltan koldulni nem mer, gyerek még nem volt akkor még egy kenyér vadidegennek nem vágott földhöz, vettem neki.A második alkalommal hasonlóképp, csak ecsetelte hogy mi lesz és hogy ő tud segíteni.Nem is volt időm -udvarisan "leráztam" és elmentem.Pár nappal később derült ki hogy babát várok.1,5 hónap múlva a terhesség megszakadt.Aztán tavaly októberben, szintén leszólított.Meg is lepődtem ugyanis azt mondta hogy "Látom még mindig nem sikerült rendbe rakni az életedet.De ne aggódj ez a baba megmarad".

Ma ismét találkoztam vele.Meg is ijedtem hogy újra terhességről számol be- hirtelen megfordult a fejemben hogy csak tudhat valamit.De ehelyett azt kérdezte hogy hogy vagyunk a párommal, mondtam hogy köszönjük megvagyunk(velem volt a 2 gyerek-lehet ebből "tippelt2 hogy van párom). Aztán újra a szokásos nem vagy boldog dolog, de hogy Ő le tudja venni rólam az átkot.Mondtam hogy már találkoztunk párszor, de akkor sem sikerült.Mire ő hogy nem adtam meg az árát.Egyszer igen, de a többi alkalommal nem volt pénz nálam.Illetve volt mind2 alkalommal, ahogyan ma is, a szüleim bankkártyája amivel az Ő dolgukat kellett intéznem.A magaméból adtam volna de a máséból nem.De nem az átok levételre hanem azért mert kér mondjuk buszjegyre vagy egy zsömlére.Én ilyen vagyok.Ha tudom az utolsómat is odadom.Lehet hogy ez látszik rajtam?Vagy tényleg tud valamit?

A párommal kapcsolatban:anyagi eredetű problémáink vannak.Nem bejelentve dolgozik egy volt főnökénél, van hogy 3 hónapig nem hoz haza fizetést, stb.De alapból amolyan búval ba@@@tt képem van mindig, szóval lehet erre játszott rá.

Szerintetek?Van ilyen ?Vagy szimplán csak jó emberismerő?A mai dolog után már kezd foglalkoztatni a dolog.

Előre is elnézést a hibákért a hosszúságért és ha valami nem tisztán érthető.

Köszönöm ha valaki segít nekem.


2012. okt. 30. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan látszik rajtad, meg hát blöffölni se kerül neki semmibe! A kiló kenyér szerintem belefér, de egyébként nem kell nagyon szóba állni vele.
2012. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Amondó volnék, hogy mindnyájuknak van okunk búval..khmm..bélelt ábrázattal járni a világban. Kisebb nagyobb veszteségek érnek naponta mindnyájunkat, persze sokszor akár akaratunkon kívül is megbánthatunk bárkit, de a bocsánatkérés és a megbocsátás legyen a mi gondunk és esetleg valami felsőbbrendű jóakaró támogatását kérjük ebéli szándékunkban , mert nem hinném, hogy ehhez elengedhetetlenül szükségeltetik bármilyen földi békéltető közreműködése. Érted, ugye. Feltétlen szeretettel bocsánatot kérsz mindenkitől akit valaha akarattal vagy akaratodon kívül megbántottál, ezt megteszed gondolatban és te is megbocsátasz mindenkinek aki megbántott eddigi életed során. A te ügyed terád tartozik és azon emberekre akikkel kapcsolatba kerültél. Pénzt nem adunk. A szellemvilágot lekenyerezni nem lehet. Anélkül is szeretnek. Nem kérünk senkitől semmit, ami jár azt megkapjuk az élettől. Minden jön a maga idejében egyazon kézből és a javunkra válik. Kívánok jó egészséget nektek és a születendő gyermeketeknek!
2012. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.Eloszlattátok minden kételyem.Pénzt eddig egyszer adtam egy fiatal lánynak, aki mellettem akart felszállni a buszra nem volt nála annyi, kipótoltam.No meg egy alkalommal kipótoltam 2 fiúnak a kasszánál a végösszeget-semmi hülyeséget nem vettek.Ha valaki kér és azt mondja hogy ennivalót akar venni akkor inkább megveszem neki és tudom hogy tényleg eszik.

Szóval ilyen vagyok én.Akkor bepróbálkozott.

Mégegyszer köszi.

2012. okt. 30. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

de aranyos vagy :) ne változz meg, maradj ilyen jó indulatú. és az sem egy tragédia, ha valami szerencsétlen egy üveg bort vesz a pénzedből :)


a legérdekesebb a dologban az, hogy ezek szerint az emberek nagy része érvényesnek érzi magára, hogy nem boldog, ha működik ez a szöveg.


amúgy ha kedved van bele is mehetsz a játékba. kérhetsz egy rontás levételt és veszel neki egy kenyeret :) csak tudd, hogy ez játék. de hátha kreatívan csinálja, akkor olyan mint egy szép bűvész produkció. nekem egyszer jósoltak utcán. és nagyon ügyes volt az illető. nem nagyon stimmelt, amit mondott, de valahogy szórakoztató volt. máig emlékszem rá :)

2012. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:
Valóban érdekes, hogy ezeket honnan tudhatta, de ez a "rontáslevétel" gyanús dolog. Egy ember sokkal többre képes, minthogy bizonyos "rontások", meg mások által rátett "átkok" miatt legyen boldogtalan. Az öröm mindig a belsőből fakad, és te magad tehetsz érte a legtöbbet.
2012. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tudásra akar rálelkizni, de nem kell vele törődni.
2012. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!