Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hisztek a kártyajóslá...

Mennyire hisztek a kártyajóslásban? Voltatok már kártyajósnál, ha igen mennyire jöttek be a jóslatok? Milyen kártyá (k) ból jósolt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
gyerek mese
2009. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
24%
Ugyanannyira hiszek nekik, mint az összes többi jósnak, semennyire. Babona, és a hiszékeny emberek hülyítése, semmi más.
2009. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%

Nem hülyeség! Nagymamám tud jósolni ilyen régifajta ún. "cigánykártyából". Megjósolt több dolgot is, ami be is következett. Például, hogy meg fog halni a 39 éves anyukám, a barátom családjába is jósolt egy halálesetet, az is bejött...sajnos. Nem is szívesen jósol, mert rossz érzés neki, hogy megtudja ezeket előre.

Én hiszek benne.

2009. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, és a haláleseten kívűl mit jósolt még? természetesen nem kell leírnod, csak ara vagyok kíváncsi, hogy a rosszan kívűl jót hírt is megjósolt?

Nagymamád csak cigánykártyából jsólt? ismerem, de nem tudok abból jósolni :S

2009. aug. 15. 16:38
 5/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok!

Megjósolt anyukámnak annak idején, hogy terhes. Kétszer kijött, hogy gyerek a házhoz, ekkor még nagymamám nem tudta, h úton vagyok. Végül rákérdezett anyumtól, h nem -e terhes véletlenül. És ekkor mondta meg anyukám.:D

A hivatalos ügyeimet is sikerült neki megjósolni, ugyanis bírósággal levelezés kezdődött.

Pénzt is jósolt, apámtól megkaptam a bíróság útján a jogosan járó(de eddig nem fizetett)gyerektartást saját magam után.

Dióhéjban ennyi, de volt még sok-sok apróság.:D

Ha valami még érdekelne, írj nyugodtan, ha tudok segítek!:)

2009. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

húú nagyon köszönöm a választ. Nagyon érdekes, én hizsek benn. Még egy kérédés. Nagymamid a cigánykártyán kívűl jósolt másmilyenből is vagy ismer?

Ismerem a jóskártyákat csak nem tudok belőlle jósolni.

Kifejezetten jóskártya a cigány, ami amúgy nagyon ismert, és a lenormand és a tartot. Magyar kártyából is szoktak jósolni, de az csak általános jóslásra alkalamas úgy tudom, nem lehet bizonyos dolgokat mélyebben megnézni benne.

Annyira hihetetlen, hogy a kártyák majdnem mindig igazat mutatnak.

És még egy kérédés ami nagyon érdekel.Vot olyan dolgo is amit pl mamid neked vagy akinek jósolt bizonyos kérdésben többször pl. 5x is megnézte vagy minid rékérdezett az illető amire kíváncsi volt és mindig-mindig azt mutatta a kártya, mindig az jött ki?

Mégegyszer köszi a választ:)

2009. aug. 16. 17:44
 7/13 anonim válasza:

Csak cigány kártyából jósol, csak ilyen van nekünk.

Hát például ha nekem veti ki a kártyát, akkor az elején ki kell tenni a vettetőt jelképző lapot, ami a szerelmes nő, vagy a szerelmes férfi. A vetés végén marad 5 lap, azokat kell jobbra, balra, fent, lent és végül egyet a vettetőt jelképzőre elhelyezni. Nos, az a kártya, amelyik a szerelmes nőre kerül, nálam kivétel nélkül minden esetben a szerelmes férfi, azaz a párom. Mindegy, hogy hogyan keverjük meg az elején, vagy hogy emelek, ez mindig így van.

Szerintem ez azért jelent valamit, én is hiszek benne!:D Örülök, hogy más is van, aki hisz benne!:D:D:D

2009. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje
2009. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én nem hittem ,de josóltak ,elég fiatal voltam,és mindent amit elmondott a jós ,ugy történt:)!
2009. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hallottatok már önbeteljesítő jóslatról, kedves együgyű hiszékenyek?
2009. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!