Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Várható a Nibiru becsapódása?

Várható a Nibiru becsapódása?

Figyelt kérdés

Egyre közelebb vagyunk a December 21-hez és egyre jobban rengetegen félnek a világvégétől.

Valóban létezik a Nibiru nevű bolygó?

Sok helyen azt olvastam, hogy igen és

állítólag azért nem lehet még látni,mert benne van a nullsíkban.De ha mi is bekerülünk a nullsíkba,akkor vigyázni kell,hogy össze ne ütközzünk vele.


Mekkora a valószínűsége,hogy létezik, vagy éppen hogy valami hatalmas katasztrófa lesz 21-én és erről a NASA is tud, csak titkolják, és az utolsó napon jelentik be,hogy lesz valami?


2012. dec. 9. 06:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A nibiru nem lehet folyamatosan nullsíkban, már szeptember óta látni kellene az égen, ha közeledne.
2012. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"Sok helyen azt olvastam, hogy igen és

állítólag azért nem lehet még látni,mert benne van a nullsíkban."


Itt a baj, hogy ezt a Móricka Magazin hátsó borítójának szintjén lévő oldalakon olvastad, csak ezt elfelejtetted említeni.

2012. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a nullsík?
2012. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a tököm az a nullsík?"


Másolom az MCSE oldaláról:

"Galaktikus nullsík


Ismét egy nehezen értelmezhető fogalom, amelyet a tudomány nem ismer, így szintén nem haladhatunk át rajta. Galaxisunknak van ugyan ún. fősíkja, amelyen az egész Naprendszer időnként valóban áthalad (a modellek szerint kb. 30 millió évenként), ámde jelenleg sok fényévvel a galaktikus fősík „felett” tartózkodunk. Egy ilyen áthaladásnak természetesen így nem lehet előre megadni napnyi(!) pontossággal az időpontját."

2012. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha, köszönöm. Az írás szerint ez a nullsík olyan, mint a fekete lyuk, csak ez fekete sík. Ezért nem látjuk a Nibirut sem, mert a nullsíkban van. Mindent értek.
2012. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, hát mondjuk nagyon nem erről van szó de mindegy. Hol olvastál olyat hogy ez olyan mint egy fekete lyuk??
2012. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem erről van szó, de az is látszik, hogy nincs ember, aki tudná, miről is van szó :)
2012. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem vágom hogy akik majd "felemelkednek" azok 22-én majd ilyen fennhordott orral járnak-kelnek és lenézik azokat akik lent maradtak? :)
2012. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Honnan fogják tudni, hogy ők felemelkedtek?
2012. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy hirtelen mégis kiderülne, hogy nagy a baj és vége a világnak, emberiségnek.

Mi erről fogunk tudni valamit, hogy ha eljön a világvége? Látunk mi ebből valami kis részletet is, vagy érzünk valamit?

2012. dec. 9. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!