Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van aki tényleg hisz az...

Van aki tényleg hisz az ezotv-s meg nemtommilyen telefonos jósokban?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam ma egy ilyen műsort és szinte másodpercenként csöngött a telefon,ha ez ennyire megy nekem is ilyenből kellene élnem..

2012. dec. 30. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van. Főleg idősebbek... csak a pénzüket dobják ki szegények :( A telefonos meg tv-s jóslás a világ legundorítóbb találmánya.
2012. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó van ennél undorítóbb is. De akkoris na!
2012. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokan. Kész szerencse, hogy olyan világban élünk, hogy az emberek jó nagy része elkeseredett és beteg, ezt aztán meg lehet lovagolni.

Az undorító ebben, vagy a leginkább undorító, az, hogy a kispénzűekből gazdagodnak meg - megint.

Ráadásul kevesen kerülnek műsorba, a pénz viszont ketyeg, ahogy hangrögzítőre kapcsol a hívás.

Számold ki, ha csak egy vonal van, egy 60 perces műsorra, és az folyamatosan csörög, és van teszem azt, 400+ÁFA hívás/perc. Az 30e. Viszont van vagy tizenöt ezo kolléga, akik várják a hívásokat.

2012. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van.Inkább lenne adásszünet az ilyen szarok helyett.Anyám volt oda régen az ilyen legális rablásokért.Szerencsére meggyógyult és már ő is inkább hasznosabb dolgokra költi a pénzét.
2012. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak. A idősebb emberek körében főleg, de azt hiszem, hogy nem is a jövőjük miatt hívják fel ezeket a szerencsétlenségeket. Rengeteg idős ember csak azért, hogy beszélgessen egy kicsit valakivel.

A társadalmunk tehet róla, hogy ilyen műsorok élhetnek.

2012. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a telefonok belülről csörögnek, csaliként, de persze biztosan vannak olyanok, akik ebből kiindulva felemelik a kagylót.
2012. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
én drive-in jósdát nyitok
2012. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem felháborít és nem értem, hogy miért adnak teret neki?


Régen üldözték a csalókat, ma meg nagy nyilvánosságot kapnak...

2012. dec. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
Első, van undorítóbb. És becstelenebb. Amikor Vágó István beszéli rá a nézőt, hogy vegyen fel hitelt. És a jónép beveszi mert az "okos" ember mondta. Fuj. Azóta kikapcsolom a tévét ha őt látom.
2013. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Napkiraly ***** válasza:
aki számára ő az "okos" ember, az vegyen is fel hitelt mielőbb
2013. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!