Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Olyan embert keresek, aki...

Olyan embert keresek, aki online jóslással foglalkozik. Ismertek ilyen személy? ( 16/L)

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan vagyok egy dologgal kapcsolatosan...

Sok kérdésre keresem a választ...

Egy jós talán segítene nekem ebben...

Ha ismertek ilyen személyt...vagy ti magatok tudnátok nekem jósolni,akkor kérlek titeket,hogy írjatok...Teljesen bizonytalan vagyok... Csak olyan írjon,aki tud segíteni! Köszönöm előre is.



2013. jan. 1. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én nem reklámozom magam de hobby bol jósolok magamnak barátoknak ha komolyan érdekelne akkor irj privátban nem kérek pénzt se semmit mert nem használom ki az embereket főleg ha nem jön be amit jósoltam akkor csak a pénztöl szabadítottalak meg és ezt nem szeretném várom válaszod

Üdv: Egy barát

2013. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sztrecskó válasza:
Ne a jóstól várd a megváltást... Inkább keress valakit, akivel megbeszélheted, miért vagy bizonytalan...
2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!