Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bankkártyával nem rendelkező...

Bankkártyával nem rendelkező 18 év alatti személy regisztrálhat Pay Pal-ra?

Figyelt kérdés

Találtam pár "klikkelj a reklámra és kapsz pénzt" oldalt, de ezekhez Pay Pal acc. kell.

A befolyt pénznek sem kellene bankszámlával érintkeznie, mert online vásárlásra költeném.


Lehetséges az hogy így kezeljek pénz, vagy ehhez mindenképp kell bankszámla is ?



2012. nov. 2. 11:25
 1/10 anonim válasza:
csak az idődet fogja rabolni, szerintem nem éri meg, 99% h nem fizetnek ki
2012. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
amúgy regelhetsz, én is anno 18 alatt voltam és volt
2012. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-2 $-t simán össze lehet szedni, ez pedíg már elég lenne azokra amiket venni akarnék.
2012. nov. 2. 11:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Posta címet is meg kell adni, de nem akarom hogy a szüleim egyszer csak levelet kapjanak a PayPal-tól, ez elkerülhető valahogy ? Vagy a cím csak akkor kell ha rendelni akarok valamit ?
2012. nov. 2. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekik az a jó ha minél több ember lesz a bankok rabja! Tehát nyithatsz, igen!

http://www.youtube.com/watch?v=CvhD9rwaSqE

2012. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót, és megtudtam egy csomó információt a bankrendszerrel kapcsolaban... de most mire megyek ezzel ?
2012. nov. 2. 15:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy ember akkor lesz a bankok rabja, ha hitelt vesz fel. Nem akarok hitelt felvenni, csak azt kérdeztem hogy működik-e a paypal bankkártyaszám nélkül.
2012. nov. 2. 15:08
 8/10 anonim válasza:

Ha nem akarod kivenni készpénz formájában a pénzedet a PayPal-ról, akkor nem kell bankszámlaszám (ha pl. csak online vásárlásokra használod a pp-t.

A klikkes oldalakkal kapcsolatban pedig...valóban nagyrészük csaló, és nem fizet ki...de van 1-2, akik tényleg komolyak, és már évek óta fizetnek rendesen. Ha gondolod, írj 1 privit a mailcímeddel, és küldök neked ismertetőt.

2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Woow... PTC-n gyűjtöttem kemény 0,025$-t egy óra alatt. 5FT ?!

Itt hagytam abba :DD

2012. nov. 16. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne PTC-zz, nem nagyon fizetnek, keress biztosabbat, weboldal, robotlátogatottság, reklámok a weboldalon, havi $5 megvan :) (személyes tapasztalat lol)
2012. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!