Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Amit álmodni szoktam sokszor...

Amit álmodni szoktam sokszor valóra válik! De nemtudom hogy hogyan irányítsam tudatosan?

Figyelt kérdés

Nekem ez úgy szokott lenni hogy amikor megtörténik az amit álmodtam egy pillanatra elsápadok és ezt mondom: már megint!


szeretném tudatosan irányítani ezt a képességemet! pl: tetszik xiyp és tudni szeretném hogy tetszem e neki!

hogy lehetséges hogy ezt megálmodjam?


2013. jan. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj inkább aludni.
2013. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a déja vu (dézsavü), hétköznapi dolog, téves emlék, valójában nem is álmodtál olyat. Bocsi :(
2013. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó neked menny aludni szép rémálmokat -D
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül álmok útján kell információt szerezned. Használhatod erre a 3. szemedet ( homlokcsakra ) tudatosan is. Vedd fel velem a kapcsolatot, és szívesen segítek kifejleszteni ezt az érzékelésedet. :)


Üdv. Laci

2013. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laci, légyszi ne molesztáld a kiskorúakat! :)
2013. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deja vu érzésem van, ha ilyen kérdét látok...
2013. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!