Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltal mar josnal? Neked mit...

Voltal mar josnal? Neked mit josoltak meg, vagy a medium, lato mit tudott megallapitani rolad, ami meggyozott hitelessegukrol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, aki jóshoz megy, ne akarja már hogy bármiről is megygőzze őt a jós. Vagy hisz benne, vagy nem. Ennyi. Ha nem hisz, akkor meg mi a bús francnak megy el hozzá?? Logikátlan. 15 éve jósolok. Ez a munkám. Soha nem győzködtem, nem tukmáltam senkire semmit. Aki akar, jön...kérdez, válaszolok...fizet. Nekem idő és energia egy-egy jóslás. Ki az, aki ingyen csinál bármit is egy vadidegen embernek???? Senki. Nyilván mi sem. Aki meg marhaságnak tartja, na az nem jön és elkölti másra azt a pénzt. Ilyen egyszerű.
2013. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Annyi ember van, aki szerint pl. bement a latohoz, es anelkul, hogy az kerdezett volna, valamit tole ezzel kapcsolatban, elmondott neki valamit, amit "csak o tudhatott volna", nem talalhatott volna ki. Te mar voltal josnal, latonal? Hasonlo sikerelmenyed volt? Mit mondott el rolad? Elmondanad ki volt az, hogy en is elmenjek hozza es meggyozodjek rola?


Egy szkeptikus

2013. jan. 24. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ha érdekel a dolog, keress fel egy jóst. Pórbáld ki. Az majd meggyőz.... ;)
2013. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy jó jós, biztos, hogy elfog mondani olyan dolgokat is, amit ő nem tudhat(na)...viszont mégis látja... vagy azért mert látó, vagy a kártyákból...vagy számmisztika segítségével...vagy valami. Ez alap. Szerintem. Tehát ez nem szabadna, hogy egyfajta "tesztként" működjön......
2013. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xshorty válasza:
100%
én ugyan még nem voltam, de a nagymamám volt bulgáriában egy bolgár jósnál, megkérdezte tőle, hogy hogy van a fia magyarországon, válaszolt. mikor vissza jött m.o.-ra úgy volt ahogy megmondta. nem megyek bele a részletekbe, hogy miről is van szó. én azért szívesen elmennék egyszer (vagy többször is ha működik). nem tartom lehetetlennek, hogy létezzen ilyen ember. ha a személyleíró horoszkópok az esetek 85%-ban igazak, akkor ilyen mért le létezne?
2013. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok ember van, akinél kifejleszthető a jóslás tudománya. Ezt tanulni kell. Bár nagyon kevésnek azonnal is megy. Léteznek kitűnő jósok és vannak boszorkányok is!

Én sohasem jósoltattam, önszántamból nem mentem jósoltatni.

Hogy mégis egy jósnőhöz kerültem, a szituáció adta, ezt hosszú lenne elmesélni, regényes.

Fontos, hogy az alany higgyen is benne. Amit mondott az mind igaz lett, kaptam egy figyelmeztetést is Tőle.

Persze levett egy kis pénzzel is, ezt el kell fogadni, hogy a többségüknél ezzel működik.

A jósok sokféle intuícióból dolgoznak. A megjelenésed a kiindulópont a jóslásnál. Egy jó látnok meglátja a jó tulajdonságaidat, figyelmeztet, hogy miképp válhatsz jobbá. Engem igyekezett megszabadítani a rossztól is, a baj, hogy akkor nem teljesen hittem, és később jöttem rá,

hogy amik történtek velem, figyelmeztetés volt.

2013. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám jósoltatott egy cigány jóssal kb. 22-23 éve. Nem ebben az országban lakott és ki akart jönni Magyarországra apámhoz (mert akkor udvarolt neki) és nem kapott útlevelet. Valamilyen indíttatásból jósnőhöz ment anyám, akit amikor meglátott a jós azonnal elkezdte mondani a jövőjét. Azt mondta neki, hogy 2 hét múlva megkapja az útlevelet és ki fog költözni ide. Majd összeházasodik apámmal és lesz két gyereke. Ám az apámmal való házassága szenvedés lesz és boldogtalan lesz az élete tele nehézségekkel amik csak akkor tűnnek el, ha végérvényesen megszabadul apámtól. Utána hosszú boldog és gazdag élete lesz.


Nos, az útlevelet megkapta, kiköltözött, összeházasodtak. A házasságuk nagyon rossz volt, anyámat állandóan verte apám aki állandóan részeg volt. Két gyereke van anyámnak. 18 év házasság után elváltak de még mindig zaklat minket ahol tud, ezért már az összes telefont lecseréltük. Kb 5 éve váltak el, egyik napról a másikra élünk, ez az ötödik albérletünk. Szóval idáig bevált a jóslat, ám apámtól még nem sikerült teljesen megszabadulni, és én úgy vélem azért, mert fizeti rám még a gyerektartást. Talán ha ez a szál is megszakad, akkor végre beköszönthet hozzánk is a boldog élet.


Amúgy jó jóst hol lehet találni? Ismeretségi körömben nincs jós vagy olyan aki tudna mondani egyet.

2013. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a baj hogy mára már nagyon sok lett az ugymond "kuruzsló" akiknek tényleg nem lehet hinni, csakis a pénzünket akarják, és sajnos ezek az emberek miatt hiszünk egyre kevésbé a látókban/jósokban. Pedig nekem volt egy személyes élményem: Egy buszmegálló padján ültem, és oda jött hozzám egy hosszú szoknyás hölgy, majd megkérdezte hogy megnézeti-e a tenyeremet. Én először nem értettem, de gondoltam nem veszíthetek semmit. És nagyon sok érdekes dolgot mondott nekem miközben a tenyeremet bámulta. Olyanokat amiket "tényleg nem tudhat". A legérdekesebb része pedig az, hogy nem kért egy forintot sem... pedig nem úgy nézett ki aki nem szorul rá. Vagyis ezzel a pár sorral arra akartam utalni, hogy nem az jósol igazat, aki több pénzt kér érte.
2013. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egyszer egy munkahelyi bulin voltam jósnál. Amúgy magamtól soha nem mentem volna és nem fizettem volna. Már nem emlékszem arra, hogy a jövőmmel kapcsolatban mit jósolt, mert annyira ledöbbentett, hogy megmondta mi volt, összeszorult a torkom, sírás közeli állapotban voltam.

A kolleganőm utánam került sorra, zokogva jött el tőle, annyira telibe találta. Szóval van ebben valami. Persze biztos van sok kókler is.

2013. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!