Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan jósolhatnék magamnak...

Hogyan jósolhatnék magamnak otthon, semmiféle spéci eszköz nélkül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 15:22
 1/2 anonim válasza:
Magadnak sajnos nem lehet... De egy jósnő hasznos választás lehet... ;))
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De lehet! Ingával. Bár jobb, ha egy barátnőd segít, de magadnak is megcsinálhatod. Egy vékony nyakláncra húzz egy gyűrűdet. Támaszd meg a könyököd és lógasd a gyűrűt a láncon. Vedd a markodba egy percre, hogy átvegye az energiádat. Ezután kérdezz olyat, amire tudod a konkrét választ. Pl ha van testvéred, kérdezd az ingát, hogy "Van nekem testvérem?" Mivel a válasz igen, ezért jegyezd meg, hogy merre kőrözött a gyűrű. Ez lesz az "igen" válasz mutató útja a kérdéseidre. Most tegyél fel egy olyan kérdést, amire tudod, hogy "nem" a válasz. Ez a bemelegítő 2 kérdés után jöhetnek a konkrét kérdéseid, amire kíváncsi vagy. Ha az "igen" és a "nem" pálya között leng be valahol a gyűrű, akkor azt "talán"-nak kell venni.

Próbáld ki, nekem bejött.

Azért lenne jó, ha segítene barátnőd, vagy valaki más, hogy még véletlenül se irányítsa tudat alatt a kezed a lánc mozgását.

Remélem tudtam segíteni...

Üdv,

A.

2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!