Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már olyan jóslás számodra...

Volt már olyan jóslás számodra Jósnőnél, ami nem vált be?

Figyelt kérdés
A filmekben is benne van, hogy a jóslatok akár egyéni akár egy embercsoportra globálisan volnatkozik, az be szokott jönni, így az életben is. Az érdekel, hogy volt-e olyan jóslás ami esetleg nem jött be neked és mi volt az? Nem lehetséges, hogy csak félreértelmezted? Szkpetikusok, most nem tudnak hozzászólni, mert ők nem járnak jóshoz.
2013. márc. 10. 23:24
 1/7 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Egyszerü.

el kell menni a jósnöhöz, és ki kell kérnia véleményét.

ha nem tudja elöre, hogy jösz, akkor nem igazi jósnő (99%) .

a többinek (1%) lehet hinni nyugodtan !

2013. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szkeptikus miért ne járhatott volna jósnál?

Mi van, ha egy kuruzsló miatt lett szkeptikus?


Az első amúgy jól beszél.

Bár, én hallottam olyat is, hogy aki nem kuruzsló az többnyire pénzt sem fogad el...


Most gondolom várod, hogy teljesüljön a 20 ezerszeres pénz energia a 10 milliószoros szerelmi bűbájjal, csak még nem hiszed el, hogy súlyos ezrekért kifogtál valami tróger köcsögöt, aki átvert...

2013. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vár az EZO TV!
2013. márc. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te már tegnap is nagybetűvel írtad a jósnőt, holott nem tulajdonnév.

Egyébként nagyon egyszerű kifogásokat keresni, hogy biztos félreértelmezted meg satöbbi, de a jóslás nemes egyszerűséggel KAMU.

2013. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem merítettük ki a kérdést eléggé. Fussunk neki mégegyszer !
2013. márc. 20. 15:20
 6/7 poiu ***** válasza:
Volt ilyen. Pl. neki jó volt, nekem nem.
2013. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szkeptikus vagyok, és ahogy azt okosan feltételezted, valóban nem járok jősnőhöz. Így aztán nem is volt olyan jóslás számomra, ami nem vált be. Meg olyan se, ami bevált.
2013. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!