Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Veszélyes jósnőhöz menni?

Roselyyka kérdése:

Veszélyes jósnőhöz menni?

Figyelt kérdés
Van hátul ütője? megátkozhat??
2013. márc. 28. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hátulütője az, hogy feleslegesen dobsz ki sok pénzt. Átok pedig nem létezik.
2013. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszed de rohadt veszélyes! Úgy átver hogy a gatyádat is otthagyod!
2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
veszélyesen ostoba dolog.
2013. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jósnőhöz menni nem veszélyes. Én is mentem néhányszor jósnőhöz. Fagyizás közben mesélt nekem arról, milyen feneketlen sötétség van az emberek fejében. Már azon gondolkodik, hogy más üzletbe kezd, mert nem annak veszik az emberek, ami: játék, szórakozás.
2013. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A médiában korábban voltak olyan hírek, hogy a jósok ellopták mások pénzét, tehát van benne átverés is. De!!! vannak médiumok melyek bukott ANGYALOKKAL(démonokkal) vannak kapcsolatban, és tőlük távol kell tartani magunkat. Én Istenhívő vagyok és a Szentírás ezt mind alátámasztja. Persze vannak más vélemények is, legyen fehér vagy fekete mágia, mindegyik a gonosz démonokkal van kapcsolatban. Veszélyes jósnőhöz menni!!!
2013. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen,veszélyes,én fiatal koromban elmentem egyhez,pedig "komoly" újság ajánlotta,amint megláttam felállhatnékom támadt,annyira éreztem milyen rosszindulatú lehet,az is volt,csupa rossz dolgot jósolt,ehhez képest 1 éven belül életem legnagyobb és legjobb eseménye történt velem.

Nagyon rossz érzés volt évekig a rosszindulata,én soha többet nem mennék.

Amúgy hiszek benne,hogy van,akinek van ilyen különleges képessége és pl,hogy Nostredamus valós személy volt,csak nagyon ritka lehet.

2013. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

1. Lehúz egy csomó pénzzel.

2. A jóslat természetesen önmagában kamu, de ha hiszel az ilyesmiben, akkor te magad teljesítheted be a jóslatot. A jóslatnak megfelelően fogod a veled megtörténő eseményeket osztályozni, nagyobb figyelmet szentelsz majd azoknak, amik alátámasztják a jóslatot, ezért úgy tűnhet, hogy valóban teljesül. Egyáltalán nem biztos, hogy ez jó hatással lenne rád, vagy bárkire.


Szerintem ne hagyd, hogy ilyesmikkel befolyásoljanak.

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyesek. Idogepkent működnek. Visszavisznek a sötét középkorba.
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Átok létezik de csak ha van alapja ha valamit elkövettél elene de komolyan van átok..Minekunk a régi házunkat átkozták meg és amikor ott éltünk csak rosztörtént velünk ledölt a ház apánk meg halt......aki most él ott anak sincs jó élete.. és még velünk sok eset volt...
2013. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Damien001 válasza:

Én a vonzás törvénye miatt nem mennék. Volt egy ismerősöm aki elment egy jóshoz, megjósolták neki hogy meg fog halni valamilyen szívbetegségben vagy autóbalesetben nem tudta megmondani pontosan a jós.

Annyit idegeskedett a témán, hogy egyszer csak útközben szívinfarktust kapott és nekicsapódott egy fának......

Szóval részemről nem ajánlom senkinek!!!

2013. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!