Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Pötyi josnöt ismeritek Bp-en?...

Pötyi josnöt ismeritek Bp-en? Mi van vele?

Figyelt kérdés
Szilagyi Pötyi a neve, elvileg kb 80 eves, de sokkal fiatalabbnak nezett ki mindig a koranal. Sztem egy nagyon kedves, aranyos hölgy. Erdekelne, hogy van.

#Pötyi #Szilagyi Pötyi
2013. márc. 30. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megnyerte az ötöst, de azóta sem él túl boldogan, mert tudja, hogy meg fog halni.
2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen konkrétan róla írtam az egyik kérdésnél 12 éve elmentem hozzá,még naiv fiatalként ,nagyon negatív volt,azt mondta velem hosszú éveken keresztül nem fog történni semmi,csupáncsak az volt a semmi,hogy 1 éven belül gyerekem született,aki (IMÁDOM) teljesen megváltoztatta az életem,Szilágyi P.ról ennyit.
2013. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ennyit magarol a joslasrol, nekem nincs erröl jo velemenyem amugy. Amikor meg josnökhöz jartam (masnal is voltam), mashogy gondoltam.

Viszont nekem nagyon szimpatikus volt! En is kb. ennyi ideje voltam nala. Nekem sokkal ovatosabban fogalmazott: ugy mondta, "igy latom", es nem tünt valami hatarozottnak. Azt mondta, nem erti, hogy en miert nem vagyok meg külföldön (regota akartam ott dolgozni). Kitünt a szavaibol, hogy amit lat, az egy lehetöseg, de mas is lehet. Nem tul sokat mondott elöre a jövömböl, de amit igen, az ugy törtent (persze ugy is akartam alakitani!).

2013. márc. 30. 20:23
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. valaszolo jelentkezeset!! :)
2013. márc. 30. 20:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem már,ahogy kijött a szobából nagyon rossz érzésem volt az a tipikus vénlány,aki a világ összes nőjére féltékeny típus,de belementem,ha már addig elmentem, és avval kezdte a jóslását,hogy az apukám megcsalja az anyukámat stb,mondom neki,nem is lakom a szüleimmel,hogy jönnek ők ide,kit érdekel,magammal kapcsolatban jöttem ide(tipikus proyektív kivetítés volt,amit csinált) nagy nehezen sikerült eltéríteni az apámtól,akkor jött a nagy semmivel,ami érdekes nem is biztos,hogy semmi volt,mert az utolsó lap,amit kihúzott,egy CSECSEMŐ lapja,volt,és akkor rákérdeztem,hogy gyermekem születik e ?,erre ő,mondta,hogy nem,csak a szexuális életem lesz tök jó,na most a szexuális életem egyenlő lett a nullával,de gyermekem született,ennyit róla.

Nem felejtem el a szeánszot vele,pedig már 12 éve volt.

2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mármint a nagy semmi az volt,hogy velem vagy 5 évig nem történik semmi sem,mint leírtam az előbbiekben,ez volt a nagy semmi....
2013. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De miért mentek ilyen nőhöz? Nekem Edittel jó tapasztalatom van. Miért nem olyanhoz mentek, aki tanult ember?
2013. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ki az az Edit?
2013. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ő is jósol, Tarot kártyával, és a tenyeredből is. ( Ráadásul intelligens. )
2013. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 SSJGoku ***** válasza:
24%
én csak P.ö.c.s.i Jósnőt ismerem
2013. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!