Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi lehet az alábbi kártyalapok...

Diablo22 kérdése:

Mi lehet az alábbi kártyalapok jelentése?

Figyelt kérdés

Nemrég vetettem magamnak cigánykártyát, és ezt a négy lapot adta nekem a kártya:


bíró-látogatás-özvegyember-üzenet.


Kérlek, segítsetek megfejteni a lapok kapcsolatának jelentését, hogy megtudhassam, mit is akart nekem üzenni a kártya e négy lapon keresztül!



2013. ápr. 13. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki tud neki segìteni az légyszi nekem is itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__4221242-ciga..

2013. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehetne a kártya helyett inkább a naptárra pillantani?

2013-at írunk, könyörgöm!

2013. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lehetne inkább segíteni a lapok által adott üzenetet?


Ha nem értesz hozzá, minek írsz ide: KÖNYÖRGÖM!?

2013. ápr. 14. 15:18
 4/4 anonim válasza:
nézd...nem tudom mit josoltál de négy lapbol nem josolunk! minimum 6 lap! oké? nos ha ezt josoltad magadnak akkor nem jot josoltál ugyanis a biro az üzenettel egy végrendeletet jelent...ha nincs más mellette szerencsétlenség vagy valami hasonlo akkor nincs gond.. ha irsz privátban josolok neked szivesen..a látogatás röviden azt jelenti hogy valamely szülö vagy anyos beleszol az életedbe de jelenthet szobeszédet is pletykát rolad...az özvegyember mindenképp valamely szülödre vagy aposodra figyelmeztet..ha nincs más mellette akkor jobban oda kell rá figyelni
2013. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!