Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérjósok, ebből a nem...

Tenyérjósok, ebből a nem hétköznapi kézből mit tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

[link]


Letöltés után tudtok nagyítani is, HD minőség.

(Jobb klikk - kép mentése másként) :D

Előre is köszi.



2013. ápr. 14. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Meg fog molesztálni egy vietnámi kecske.
2013. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Valószínúleg nem száraz, hanem zsíros típusó a bőröd.
2013. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Te beteg állat :D

2013. ápr. 14. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Én igaz nem vagyok tenyérjós, de amit kinézek a kezedből, h még elég fiatal lehetsz, talán 20-as éveid elején vagy, szerintem hímnemű egyén, nem vagy zongorista és szereted a sülteket és a focit. :)

Meg azt is kinézném hogy nem vagy otthonülő típus és olyan munkakör passzolna hozzád ahol beosztottak dolgozhatnak alattad. Ilyen nagy tenyérrel. :)

Meg olyan beszélgetős típus vagy.

2013. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, férfi, gitározok és a focit nem szeretem... A többi passzol... Gratula :)
2013. ápr. 14. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek szép dolgok... A legtöbb tenyérjós amúgy érzésből dolgozik, mmint megfogja a kezed. Amúgy amiket kihozott belőle az előző válaszoló, azokat a kéz formájából meg lehet mondani, lényegében olyan, mint az arc-elemzések, meg ilyenek... :)
2013. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt látom, hogy lehetne több eszed is, mint ilyen sületlenségekkel foglalkozni.
2013. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Illusi0n ***** válasza:

Én azt olvasom ki, hogy nincs túl sok "tapasztalatod".

Kis fiatal lelked van :D

Amolyan Casanova stílusú, csajszédítő :D :D Jól nézhetsz ki, és ennek megfelelően viselkedsz (tudod magadról).

Am, a későbbiekben lesz egy nagyon szép és hosszú kapcsolatod (nem lesznek nagy bajok a szerelmi életedben).

Valami viszont történt egészen kiskorodban. Azt nem tudom, mi, de van valami (a két vonal keresztezi egymást, és van rajta egy x).

Jó, hosszú életed lesz (ha nem drogozod szét az agyad xd)

2013. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!