Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik igazi jós aki megtudja...

Létezik igazi jós aki megtudja mondani a jövőd?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Esetleg telefonszámot tudnál adni?
2013. jan. 27. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak lehúznak pénzel.
2013. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hisz a jövő elég képlékeny, folyamatosan változik a döntéseid függvényében. Valószínűleg már az is befolyásolná a jövőd, hogy megtudtad, mi fog történni (mi történhetne) veled, ezáltal máris valótlan lenne egy jóslat, hisz az újonnan szerzett tudásod máris befolyásolná jövőbeni döntéseid menetét...
2013. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-es és mi van akkor ha pont azért fog veled ez történni mert elmentél a jósnőhöz?
2013. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy elmentem-e a jósnőhöz, vagy nem. Az a lényeg, hogy megtudtam, mi lehet a jövőm, amit ezzel a tudással már meg is változtattam.
2013. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha megtudod mi a jövőd azzal nem változtatod meg soha, mert annak a pillanatnak is megkellett történie vagy fog történi. Befolyásolni nem lehet a jövőt, mert ha megvan írva akkort azt hajtja végre. A jövőt csak magad hasznára fordíthatod, de tilos!
2013. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Igen, létezik.

Vannak jobbak, vannak rosszabbak.

Én találtam egyet, aki nekem mindig segít, és bármi kérdésem van fordulhatok hozzá. Amit mond, az pedig úgy is történik. Ha gondolod, írj privát üzit, és megadom az elérhetőségét.

2013. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sz,Erik válasza:
MONDJÁTOK MÁR hány jós van a tv-ben xD Mind a jövőbe lát__:?:? TI EZT BEVESZITEK ????? LOGIKA:_?: Istenfélelem??? SEMMI?
2013. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sz,Erik Isten a lehetetlent nem tiltja, mert ami lehetetlen azt nem kell. Szóval lehet a jövőbe látni, ha tiltja.
2013. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sz,Erik válasza:
xD
2013. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nem azért tiltja, mert nem létezik, hanem mert ossztól származik.

2013. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!