Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezt a lapkombinációt a cigányk...

Ezt a lapkombinációt a cigánykártyában hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm jelenlegi kapcsolatának jövőjére vagyok kíváncsi.

A hét húzott lap sorrendben: örvendezés - levél - szomorúság - betegség - utazás - halál - tolvaj

A halál kártyára húztam 3 további értelmező lapot, ezek kevés pénz - üzenet - szerelem.

A tolvaj kártyára szintén, ezek házasság - katonatiszt - bosszúság.


Én ebből arra tippelek, hogy a kezdeti boldogság után hamar véget ér a dolog, a szerelem meghal, valaki ellopja a nő szívét. Jól gondolom, vagy teljesen fals jelentést magyarázok az egészbe csak azért, mert én ezt akarom látni a lapokban?



2013. máj. 11. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Úgy gondolom, hogy egy távoli párkapcsolata lesz (ha ezt a jövőre húztad), akivel leveleznek, majd egymásba szeretnek, és vágynak egymásra, majd találkozás után viszonylag rövid idő alatt szétmennek egy harmadik ember miatt.
2013. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt azért ne hagyd ki, hogy ha védelem alatt áll az illető, akkor nem fogsz tudni neki pontosan jósólni, mert azt fogják a lapok mutatni amit te látni akarsz:DD
2013. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kirakás, nagy vonalakban:

Az átmeneti boldogságot, ami a kapcsolat elején volt eárnyékolja valamilyen gyanú , esetleg pletyka amit a párjáról halhatott a kérdeződ, ami magyarázza a szomorúságot és a betegséget, jelen esetben mindkét lapot lehet szó szerint értelmezni,


A halál jelen esetben a kapcsolat végét jelzi, és a ráhúzott lapok mutatják, hogy hamarosan új kapcsolata is kezdődik.

a tolvaj azt mutatja h elveszik tőle a párt,

bár véleményem szerint, ez a kapcsolat amúgy sem lenne túl hosszútávú.


Na miután ezt leírtam megnéztem, hogy hogyan értelmezted, úgy tűnik ugyanazt látjuk. :)


További sok sikert :)


Üdv:

Abroxo

Spirutális tanácsadó

2015. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!