Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyha a cigánykártyában a...

Hogyha a cigánykártyában a szerelem nap után a halál lapja áll, akkor az azt jelenti, hogy véget ér a szerelem? (a szerelem lap előtt a gyerek és az állandóság lapja áll)

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Dobj fel egy pénzérmét, kb. ennyit ér az egész, de lehet, hogy túl optimista voltam;)
2011. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D:D nemáár. tök komolyan kérdeztem. :$:(
2011. máj. 26. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző kommentelőnek: Jól érzed magad? Ha nem érdekel akkor minek irsz ide? Ha nem tudsz erről semmit minek irsz ide? Egyre irritálobb az oldal.


Ám szerintem szakitást jelent.

2011. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
basszus.:S
2011. máj. 26. 21:26
 5/12 anonim válasza:
Szerintem meg inkább azt, hogy valami komoly sorsfordulat várható a szerelem terén.
2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem...minden kártyának 7 jelentése van,erősen befolyásolja az is,hogy mi van körülötte,itt a halál a "holtbiztos" szerelmet jelenti,viszont a gyermek kártya azt,hogy valakinek ez nem tetszik és pletykál...
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az életednek egy régi korszaka lezárult, jön egy új ami állandóságot jelent, akár még gyermek is lesz a szerelmi kapcsolatodból.
2011. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A halál lapja itt jót jelent! Akár életed szerelme is lehet az érintett személy, akire ki lett vetve.
2011. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeségeket írnak egyesek, aki nem ért hozzá, nem tudom, minek ír. A halál lap itt bizonyosságot jelez, tehát a szerelemben biztos lehetsz, a kapcsolat stabil. Ezt erősíti az állandóság lapja is. Akkor jelezne a lapok állása szakítást, ha ott lenne a végén a veszteség lapja. A gyermek lapja egyrészt valóban jelezhet gyermekáldást is, de bizonyos esetekben titkot, titkolózást is. Bár itt a gyermekáldás valószínűbb. (persze ha jól vetetted ki a lapokat)
2011. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Romakártya---esetleg.
2011. máj. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!