Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akinek már jósoltak kártyából,...

Akinek már jósoltak kártyából, és nagyrészt be is váltak a dolgok, hogyan csinálták? Ki választotta ki a lapokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a jós keverte a kártyát és húzta ki a lapokat, vagy nektek kellett megkeverni a paklit, esetleg húzni és emelni is?

2013. máj. 14. 00:45
 1/6 anonim válasza:
A jós kever majd leteríti, te rámutatsz a lapokra és a jós veszi ki. Van aki engedi hogy hozzá érj a lapokhoz. De minden esetben a jós kever.
2013. máj. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem attól válik be a jóslat,h megfogod a lapokat vagy nem!!!Mindenkinek van 1 saját,bevált módszere.Létezik jóslás telefonon keresztül is,az is hiteles,ha a megfelelő jóst kérdezed!!!
2013. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszer voltam, egy öreg néni volt a jós, a halálból tért vissza és állítólag onnan kapta a tehetségét ehhez.

bementem hozzá, ő kikeverte a lapokat, lefordította fejjel lefelé, majd egy területet kérdezett, h mi érdekel az életemből.pl család, magánélet, karrier...stb.

kimondtam az egyiket, majd elkezdte a lapokat húzni teríteni, azt mondta h mostmár az életem nyitott könyv előtte.

minden eggyes laphúzásnál, újabb összefüggéseket és dolgokat mondott el az életemmel kapcsolatosan.

mikor végzett kérdezte h érdekel e még vmi, ekkor szintén mondtam egy területet, és nem újrakevert, hanem a megkezdett pakliból húzta folyamatosan a lapokat és minden dolgot elmondott arról a területről is ami érdekelt.

egyszerűen lúdbőrzött a háta, nem hittem el h ilyen van, először találkoztam vele, és szinte semmit sem beszéltem vele, mikor ott voltam nála.

majd mikor végeztem, mondta h politikusoktól üzletemberekig jár hozzá mindenki

utána napokig a hatása alatt voltam, h hogy a fenébe tudjon vki ismeretlenül a múltamból és jelenemből elmondani minden dolgot ami érdekel.

és a legérdekesebb, a jövőt nem mondat el h ez meg az fog bekövetkezni, hanem a jelenemből mondott pár dolgot, és azt h ezek a dolgok a jövőben esetlegesen mit fognak eredményezni.

ÉS minden bejött!

a néni sajnos azóta meghalt, nem kapott sok haladékot a sorstól h az embereknek így segítsen.

2013. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Azért is tettem fel a kérdést, mert elkezdtem én is tanulgatni a kártyavetést, és egész szép eredményeim vannak. De mivel mindig én húztam ki a lapokat másoknak, azt gondoltam, hátha csak disznó nagy mázlim van, és igazából nekik kellene kiválasztani a kártyákat.

De ezek szerint ez mindegy.

2013. máj. 14. 11:02
 5/6 anonim válasza:
igen meg mondom van olyan, aki megáldja a kártyákat, illetve olyan energiákkal tölti fel... És az csak a használó (boszi) kezében erős. Viszont ha más is hozzáér az energiáit beleviszi és az nem biztos hogy jó. Ezért sem engedi hogy hozzáérjenek a kártyához.
2013. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én itt jósoltattam magamnak ingyen, és bevált... azóta az illetőnek van egy blogja is..
2013. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!