Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ybike originálra váltott...

Aki ybike originálra váltott motor után az miért választotta ezt? Miben más egy futóbicikli egy ybike originálhoz képest? Mi most a motor után vagyunk és úgy döntöttem nem veszek nagyobb motort hanem ezek közül választok!

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 évesen váltottunk futóbiciglire.

Nem is értem aki ez felett motoroztat mért is.


Motor kicsiknek való, annak 3 kereke van, és ül rajta.

A futóbiciglin egyensúlyt kell tartani, 2,5 éves lányom már hegyröl lefele felemelt lábbal jön, ha kell leteszi és fékezik, soha nem kell töle tartani, szuperül tud egyensúlyozni.


Barátnöm 3 éves gyerekének megint egy nagy motort vett, szerintem az csak egy jó móka a gyereknek, de egyensúlyérzéket nem segiti.

2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a lányom 21 hónapos még és ezért kérdezem!Köszönöm a segítséget!
2013. máj. 2. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk innen lett futóbiciklink: [link] Két évesen - ekkor volt 86 cm magas - kapta, szinte rögtön megtanulta. Azóta már nagyon lazán rodeózik vele. Egyébként nem hiszem, hogy a futóbiciklik között számottevő különbség lenne a gyerek szempontjából (gondolom, mindegyiken megtanul egyensúlyozni), nekem meg az volt a legfontosabb, hogy könnyű legyen: úgy is én cipelem utána :)

Viszont 2 és fél évesen még mindig szereti a motorját is. Annak meg az a nagy előnye, hogy még utolérem, míg a futóbiciklihez már komoly fegyelem kell az utcán.

Ja és persze bármennyi járgánya lehet, a másik gyereké mindig érdekesebb lesz :)

2013. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!