Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi ez a palmalevelek.hu?

Mi ez a palmalevelek.hu?

Figyelt kérdés

Ujabb atveres mar megint?

Infoja van valakinek rola?


2013. máj. 23. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Átverés. Valaki kitalálta, hogy 1000 évvel ezelőtt barlangban élő szerzetesek mindenkinek az életéről jósoltak, és ezt pálmalevelekre írták. Akinek van elég pénze, az megkaphatja a rá vonatkozó jóslásokat.

Elég sokan vannak, akik ezt elhiszik.

2013. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kósik Viktória a domain-használó, civilként.
2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek vannak jóslatok. Pár százezer embernek mindössze.
2013. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Én azt nem értem, hogy miért nem teszik közzé egyszerűen, hogy kiknek írtak és hogy mit?! Miért kell regisztrálni, meg minden? Azért az csalódás számomra, hogy Laár András is benne van ebben az átverésben.

Kiírnák egyszerűen a neveket, meg a rá vonatkozó dolgokat és kész!

2013. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ős Sámánok meditáció közben lehívták a kozmoszból gondolati rezonancia által az életünk tőrténetét informálisan és leírtál pálmalevelekre. Az Akasha krónikájával csak magas spirituális szintű egyének léphetnek kapcsolatba. Ma nem él ilyen ember a földön !
2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Ez bátor kijelentés, hogy nem élne.

A látók, jósok ( köztük én is ) hozzáférek az Akashához. Igaz, vannak szintek, valaki csak kezdetleges szinten fér hozzá.


Áldás!

2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen jól gondolod átverés az egész.Az új gazdagokat célozza meg ,mert ugye eszet nem lehet csak úgy venni.
2013. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielott barki elhinne ,hog letezik gondoljon bele a dolgokba.

Peldaul, ahogy utana olvastam kel adni ujjlenyomatot. Azt megis minek? Megis milyen kodot lehet abbol kiolvasni? Az is lehet , hogy csak azert kerik az ujjlenyomatot, mert egy helyen minden adatott tarolnak rolad .Inenn johet, hogy kik a csaladtagjaid, mikor szulettel stb.


Mindenki csak arrol beszel, hogy megmondtak hogy mikor szulettem , meg a apam , anyam nevet . Ezeket siman kiderithetik. ( kulomb. hivatalos papirok )

2013. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem átverés! Ezek titkos dolgok,titkos tanítás. Nincs mindenkinek,meg lehet kerestetni,igaz pénzbe kerül,de ha nincs akkor vissza adják a pénzt. Akinek van rá lehetősége kerestesse meg,szerintem mindenkit érdekel,aki erre az oldalra ír.
2013. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!