Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Meg tudod jósólni a ma esti...

Meg tudod jósólni a ma esti Borussia Dortmund-Bayern Münich BL döntő végeredmányét?

2013. máj. 25. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fél időig 1-0 lesz a bayern javára, majd a második félidőben kiegyenlít a dortmund, és ha most jól látom a varázsgömböm segítségével a meccs vége felé, egy helyzetet látok ami eldönti végleg h ki lesz a győztes és ki a vesztes
2013. máj. 25. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyerni fog a Dortmund .
2013. máj. 25. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
félidő 1:0 a dortmundnak, vége 2:2, hosszabbításban nem lesz gól, 11-esekkel nyer a Bayern .
2013. máj. 25. 17:38