Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Dortmund a BL döntő után...

A Dortmund a BL döntő után széteshet?

Figyelt kérdés
Valószínűleg Götze mellett más játékos is el fog menni (Lewandowski, Hummels), és akkor lehet, hogy középcsapat lesz belőle. Egyébként mi alapján határozták meg, hogy Götze kivásárlási ára 37 millió euró? Valaki el tudja magyarázni, hogy ezzel a Dortmund jól járt-e és ha igen miért? Mert szerintem túl kis összegről van szó, ha azt vesszük figyelembe, hogy a legnagyobb riválisnál fog játszani.

2013. máj. 1. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A 37 Milla a Bundesliga eddigi legnagyobb összege, amit játékosért fizetnek. Ebböl tud a Dortmund "utánpótlást" szerezni. Ez a 37 Milla benne van a Götze szerzödésében, ami 2015 ig köti a Dortmundhoz. A Bayernnak meg van pénze rá! De a héten felfedeztek egy másik problémát is: A Dortmund az egyetlen Bundesliga csapat, amelyet a tözsdén jegyeznek. Nos a részvényeseket elöre kellett volna informálni az ilyen személyi változásokról. Ezt nem teték meg! Ebböl még nagy perpatver lehet a Dortmund házatáján.
2013. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tudom nem ide kapcsolódik szervesen, de nem tudtam kideríteni, hogy a döntőt Mo-n melyik csatorna közvetíti? Köszi
2013. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom biztosan, de általában az M1 közvetíti a döntöket. Meg általában a Sport eseményeket.
2013. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Sport1 megkapta a döntő közvetítési jogát (szerencsére) így ezen a csatornán fogják közvetíteni május 25-én.
2013. máj. 3. 09:39
 5/6 anonim válasza:
Nem hiszem mert nagy valószínűséggel jön Edin Dzeko. És még akar pár nagy nevet vinni a Dortmund: [link]
2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
meglepödtem Götze átigazolásán.az eddigi legnagyobb összegért vásárolt játékos a bundesligána tavaj JAVI MARTÍNEZ volt 40 milkáért.szerintem Lewandowski nem megy el,de azért a dortmund is szeretne majd igazolni.meg ott van még reus.
2013. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!