Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van valami Frida nevű csaj,...

Van valami Frida nevű csaj, aki online, ingyen jósol, nemrég találtam meg a weboldalát. Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én alapból nem bízom meg azokban akik az interneten keresztül jósolnak,a jósláshoz kell a személyes kapcsolat(én is szoktam,innen tudom),próbaként jósoltam az egyik ismerősömnek személyesen és neten keresztül is,a személyes jóslat teljesen megbízható volt,a netes pedig alig,a legtöbben pedig még pénz is kérnek az üres találgatásért
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hogyan találtad meg?
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, ez érdekes, mert én is jósolgatok, de én csak neten, és nekem így is bejön olyan 75-80%-ban. Személyesen még sose próbáltam. Csak az a baj, hogy magamnak nem tudok valamiért, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt a csajt.
2013. jún. 3. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Szabó Frida ugye?Jó nekem ugyanazt mondta mint előtte két nappal egy látó személyes találkozáson.
2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te is ingyen jósolsz neten keresztül?
2013. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ő a Friderikusz mellékállásban
2013. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 Igen, Szabó Frida, valami gyertyás weboldala van. Már írtam neki, de még nem válaszolt, neked mennyi ideig tartott, míg reagált?


#5 Igen, de én még csak pár hónapja tanulgatom, meg sajna elég időm sincs rá. Legalábbis nem annyi, amennyit szeretnék. És saját magamnak nem megy valamiért.

2013. jún. 3. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:

valaki linkelje be vagy valami légyszi!

én i sszeretnék tole kérdezni.

2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ide gondolom nem linkelhetem be, írj privit inkább. :)
2013. jún. 3. 17:11
 10/13 Tündérbea válasza:
100%
Én is találkoztam már vele, vetett is nekem kártyát, nagyon be is talált azokkal, amiket mondott. Engem meggyőzött és egyáltalán nem is kért pénzt. ez az oldala: magikusgyertya.hu
2013. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!