Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szegedi Erika jósnőnél (Szeged...

Szegedi Erika jósnőnél (Szegeden) volt már valaki? Mennyire jöttek be azok a dolgok, amiket mondott?

Figyelt kérdés
Én most voltam nála először és nem tudom, mennyire hihetek az ilyesmiben, ezért szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat. Előre is köszi! :)

#jósnő #jóslás #Szegedi Erika
2013. júl. 14. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a boszorkányfesztiválon kérdeztem tőle. Semmi nem jött be, kókler...
2013. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy biztos a kóklerségből elég jól megél.
2013. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Esprimo Mobile válasza:
Vásárhelyi Rádio7-ben néha van betelefonálós müsora. Én nem pénzt, hanem 5-börtönt csalás-rágalmazásért adnék neki a müsoráért. Név és születési idö alapján rizsálja hogy a betelefonáló párja hütlen , meg iesmik. Persze a kérdés feltétel után vonalbontás a kérdezö nem reagálhat a kapott válaszra. Mien jogon rágalmaz ismeretlen embereket a párjuk és akár annak ismerösei elött hütlenséget állitva ? Ha anyira tudja ki mit csinál akkor mondja meg a nevét látatlanba annak akiröl beszél és engedje reagálni a kérdezöt, bizonyitson egykis hiteleséget, persze eszében sincs. Mágjára való pénzéhes csalónak tartom. Én azt javaslom ne foglalkozz ien kuruzslókkal. Azt a pénzt inkább kölcsd magadra vagy a szeretteidre amit erre szánnál (pl egy finom meglepetés vacsorára). A jövöt nemtudhatod, de a jelent szebbé teheted. Szivbeteg vagyok, 2-szer mütöttek 5-ször jöttem vissza a klinikai halálbol, mégsem találkoztam isteistennel és nemláttam semmi különöset a klinikai halál állapotában. C. Kivánom hogy kapd meg azt a szeretetet ami elhesegeti bened hogy ingyenélö kuruzslók drága humbukjaitól várj válaszokra.
2013. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
63%
Én jártam már nála a születésnap alkalmából, nagyon kedvesen fogadott és megjósolta, hogy aznap este vélhetőleg részeg leszek és BEJÖTT!
2013. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én komoly válaszadókra lennék kíváncsi...
2013. szept. 20. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el a 2013-ra jósolt dolgokat és vond le te magad a konzekvenciát :) ha arra jutsz, hogy hiteles emberek ezek a jósok, akkor meg is érdemled, hogy kiszedjék a zsebedből a pénzt.

2014. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kicsivel több mint 14 évvel ezelőtt voltam nála, és a Vámos Erika jósnőnél Szegeden, bár ne hallgattam volna az ismerőseimre, akik azt tanácsolták menjek el hozzájuk, mert milyen nagy szakemberek. Azóta sincs se párkapcsolatom, se normális állásom, tanulmányaimat se tudta folytatni.
2021. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok hát pont a mai napon Szegeden a Viúushelyzet alatt Szegedi Erika fia a Csillag téri ólcsó diszkont előtt vagy mellette lévő kocsmában elég illuminált állapotban tenyérből jósolt fiatal csinos hölgyeknek közben udvarolva igy próbált volna esetleg aznap estére valakit felszedni? Komoly jós csalás valóban..
2021. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Lehetséges a részegség felmenti a kóklerség alól. Jár a csillagos 5
2021. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jártam nála, azt kaptam tőle amit vártam, nagyon tehetséges.
2022. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!