Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szegedi Erika jósnőnél (Szeged...

Szegedi Erika jósnőnél (Szegeden) volt már valaki? Mennyire jöttek be azok a dolgok, amiket mondott?

Figyelt kérdés
Én most voltam nála először és nem tudom, mennyire hihetek az ilyesmiben, ezért szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat. Előre is köszi! :)

#jósnő #jóslás #Szegedi Erika
2013. júl. 14. 18:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem tartom jó jósnőnek egyáltalán emberileg se olyan akihez szívesen elmennék még egyszer nem tudott segíteni inkább csak hátráltatott. óriási összeget elkér egy jóslásért meg lehet nézni hol lakik... az nem lakás hanem már egy villa.. számlát nem kaptam ...
2022. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szegedi Erika és a fia Radó László művésznevén jósolgat nem szabad elmenni hozzá aki elment és ismerek anyagilag rosszul járt az elmondásuk alapján. Ismerem azokat a hölgyeket akivel a kedves fia László úr együtt volt. Igazi hozomàny vadászok arra utaznak ahol nagy pénz és lakás van. Jó lesz vigyázni mindenkinek
2023. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sziasztok erről én is hallottam de egy masszív alkoholista a fia és aggressziv is én biztosan nem josoltatnék vele
2023. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Domaszéken laknak mindenki utálja őket a viselkedésük miatt tapasztalatból mondom hiszen közeli szomszédaink Szegedi Erika fia állandóan ittas állapotban van éjszaka cirkuszol üvölt az utcákon a kutyák állandóan ugatnak nem lehet pinenni felveri az egész környéket. nem hiszem el hogy akiknek jósol nem veszik észre kihez mennek el. A mars téri piacon árulja a koszorúkat a fiával besegítve de ott se szeretik őket onnan is elvitte már a rendőrség más árusokkal kötözködtek... jóslásból nulla össze vissza beszél aki járt nála elmesélte kriminális hogy ezek után ezért senki se szólt még...
2023. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Semmenyire nem jöttek be, amiket mondot nekem. Sőt az is átvert akire azt mondta, hogy segít nekem.
jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!