Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az AsztroShow vagy az EZO TV,...

Az AsztroShow vagy az EZO TV, jobb? Hitelesebb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 04:02
1 2 3
 11/28 Antimod ***** válasza:
100%

Ne az ezót szóljátok le, hanem ezt a két bandát, mert szánalmas, amit művelnek. A valódi ezotéria abszolút nem arról szól, hogyan vágjuk át a másikat némi pénzért...

kb. mint egy ismerősöm ismerőse, aki videó helyett becsomagolt féltéglát vett a '90-es évek elején. Azért ugye nem a piac, nem a kereskedelem, hanem az eladó (és sajnos a naiv vevő) volt a hibás.

2013. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A betelefonálók nyitott emberek. A válaszolók elutasítóak. oK? A videon nincsen semmi amiben Odin leégne.


Az EZO TV és AstroShow szakemberei képzett sokat gyakorolt jósok. A kvantumfizika igazolja a spirituálitást és ezt alkalmazzák a jósok is, akik egyben léleklátoak.

2013. júl. 18. 20:55
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
A pontszámod 0/10.
2013. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Lópikulát képzett emberek. Ez ugyanaz a szélhámosság (és ugyanabban a stúdiósban is készül) mint a betelefonálós kvízműsorok.

Felírat: A B C D E F G

Kérdés: Melyik a második betű?

Válasz: a B

Jv.: Saaajnos nem.


Ugyanez a menete ezeknek a jósműsoroknak. Nem kitalálom, nem gondolom, nem sejtem, hanem TUDOM!

2013. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek igaza van... ezt a videót nézzétek meg, és választ kaptok kérdéseitekre:


[link]


:-)

2013. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Az Ezotéria rovattól szokatlan nagy egység van itt most. :-)
2013. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

„A spiritualitást a kvantumfizika is igazolta és ezek bevált szakemberekből állnak.”


Ne haragudj, neked semmi közöd a kvantumfizikához, és annak sincs, aki ezt állította. Hülyeségeket nem kéne elhinni... Ha meg ennyire biztos vagy benne, akkor melyik kvantumfizikai összefüggésből bizonyítható ez?

2013. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

"Ha nem lenne sikeres az Astroshow vagy EZO TV nem működne tíz éve legalább, hiszen nem keresnék, nem lenne piacképes. Gondolkozzatok!"


Ha a világon nem lennének naiv és akaratgyenge emberek, akkor nem volnának se vallások és se jóslással foglalkozó emberek, mivel nem lenne rá kereslet.

2013. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Szerintem egyik sem hitelesebb. Ha ilyesmire vagyok kíváncsi, akkor inkább személyesen keresem fel a jóst/léleklátót stb. Nekem az hitelesebb mint pénzért betelefonálni, és a kérdés feltevése után szétbontják a vonalat, hogy ne tudj vitatkozni ágálni. Nekem egyik sem hiteles...
2013. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Gyuricza Tibor válasza:
Érdemes megnézni Alexander mester mágust.Ha nem lenne ennyire szomorú,hogy hiszékeny embereket levesznek több ezer forintra még szórakoztatna is az az előadás amit lead.Párszor már tanúja voltam,hogy élő műsorban szembesítették egy-két sikertelen jóslatával és onnan is simán kivágja magát.
2013. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!