Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges-e hogy megjósoltatn...

Lehetséges-e hogy megjósoltatni hogy hány évesen talál rám a nagy Ő? Valaki tud erről valamit?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetseges. (De biztos lesznek akik szivesen lehuznak par ezerrel egy kamu datumert)
2013. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Meg lehet jósoltatni maximum azt, hogy életed melyik szakaszában, vagy hogy 3-5 éven belül-e, ilyesmi... Csak arra vigyázz, hogy megfelelő jósemberhez menj, aki érti a dolgát és nem szélhámos, aki csak a pénzt húzza le rólad. Én egyszer voltam jósnőnél, totál véletlenül akadtam össze vele, és nekem minden bejött amit akkor (kb. 15 éve) jósolt. Pl. hogy nem az akkori párom az az ember, aki mellém rendeltetett, hanem egy másik (mondjuk akkor egészen furcsáltam a dolgot, már több éve együtt voltam az akkori párommal egy jól működő kapcsolatban, de mégis bejött, szakítottunk pár év múlva és egy másik férfihoz mentem feleségül). És még sorolhatnám mi minden bejött, amit mondott.

Egy a lényeg. Jól válaszd ki a jóst, és bármit is mond, ne vedd készpénznek, mert Te vagy aki irányítja a sorsod, Te hozod a döntéseid, Te éled az életed. Ne engedd hogy befolyásoljon a jóslat.

Vagy esetleg kezdetnek próbáld ki az ingát. Azt egyedül csinálhatod, ingyenes, és kevesebb időt vesz igénybe. Nekem az is be szokott válni. Annak használatáról sokat olvashatsz a neten.

2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondja a jós, hogy 10 éven belül nem, akkor elhajtasz addig magad mellől mindenkit? Szerintem ismerkedj aztán majd kiderül, hogy ki az a bizonyos "nagy Ő".
2013. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 1. 11:26
 5/6 anonim válasza:

08-01 10:55


Ilyen emberek minek élnek?

2013. aug. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Merovingii válasza:
Felejtsd el ! Ez spontán dolog , amit sose tudhatsz előre !!!
2013. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!