Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan tudhatom, hogy én is...

Honnan tudhatom, hogy én is tudnék jósolni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod fogalmazni. Olyan mondatokat kell mondani, ha az ellenkezője válik be, akkor is azt higyjék, neked volt igazad. M4eg kell tanulnod úgy beszélni, mint a politikusok. Órákig beszélj, hogy közben ne mondj semmit. Olyan közhelyeket mondj, ami mindenkire igaz. Ha egyre többen azt hiszik, hogy tudsz jósolni, akkor tudsz jósolni!
2013. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon így van:) De elég furcsa dolgok történnek velem, nagyon sokszor volt már olyan, hogy beláthatatlan helyzetekben megmondtam, hogy mi lesz, mindig jók a megérzéseim, és van hogy tudom mi fog megtörténni
2013. szept. 2. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki és meglátod.
2013. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha hétköznapi dolgokat látsz előre, az nem jóslás.


Két hét múlva szeles lesz az idő. Ja, közeleg az ősz. Láttad a Mari nénit a Kovács bácsi feleséget, amikor pakolták be a mentőbe. Az nem kunszt, ha megjósolod Kovács bácsinak, hogy nagy bánat fogja érni.


De ha azt látod előre, hogy 2021-ben metró fogja összekötni Bugyit Tápiószelével, s a közben feltámasztott Kádár vágja majd át az átadásnál a szalagot, majd kezet csókol Orbán Viktor unokájának, s elénekli az Isten óvd a királynőt, az már valami. Persze, ha bekövetkezik.

2013. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Aki azt mondja h tud josolni hazudik...
2013. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért?
2013. szept. 9. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: Első körben az ilyen elszólásaidat jegyezd le, de ez jó kezdés a jóslásra. Aztán nézz utána néhány jóslási módszernek, és amelyiket úgy érzed, szívesen kipróbálnád, azt kezdd el.

Én tarot kártyákkal kezdtem, pontosabban tündérkártyákkal, bevált, nemrégiben sorra kérdeztek az ismerősök, hogy segítsek, jósoljak, mert nagyon bejött, amit mondtam. :)

2013. szept. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hopp, az előzőből kimaradt: Ha megtaláltad a neked való irányzatot, akkor azért figyelj oda bizonyos alapszabályokra, pl. arra, hogy ne mondj ki fixen dolgokat. Ellentétben a fentebbi feltételezésekkel, azért nem szabad kerek perec kimondani, hogy "ez lesz", mert a jövő igenis, képlékeny, lehet rajta változtatni. Ha megjósolják, hogy holnap elüt egy autó, de te ki sem mész az utcára, akkor vagy nem üt el, és örülhetsz, vagy valaki árok helyett behajt a lakásodba kocsival, és ott megy át rajtad, amit mondjuk egy 6. emeleti panellakásban megnéznék ;) A jövőt akár apró döntésekkel is befolyásolhatjuk, ezért én mindig úgy válaszolok, hogy "ha ezt csinálod, akkor ilyen eredmény várható, de ha azt, akkor olyan eredmény, ám vigyázz, mert ha nem vagy elég óvatos, akkor valaki keresztbe tesz neked...", meg hasonlók. :) A jó jós nem a jövőt mondja ki, hanem az előtted álló lehetőségeket mutatja be.
2013. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatod? Qrvára egyszerű. Ha tudsz jósolni, látod magadat, amint másoknak jósolsz.
2013. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!