Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki nem hisz benne ne válaszol...

Aki nem hisz benne ne válaszoljon. Egy, , jósnő" érdekel. Joli néni Görcsönybe. Segített már valakinek, hogy visszakapja a szerelmét? Hogyan, mennyiért, használt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én volnék az aranyoskám, de legközelebb ha jössz, hozz már a nyelvem alá egy kis gyógyszert:D

Persze, hogy nem én vagyok... de miért akarod a másikra erőltetni a saját akaratod? Boldog tudnál úgy lenni, hogy valaki nem önszántából van veled?

2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Nem...

És kész szerencse, hogy ez az egész csak kitaláció... Akkor az emberek fele boldogtalan lenne, és nem lennének szakítások...

2013. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mágiával akard visszakapni a szerelmed, hanem vagy jöjj rá, miért szakított veled, és miért nem feleltél meg az elvárásainak, és javíts rajta, vagy próbálj meg tovább lépni. Szerelmi bűbájjal semmit nem érsz el, önző, undorító, és megvetendő ága a mágiának, és szerencse, hogy nem is működik túlzottan (éljen a szabad akarat). Boldog lennél egy olyan kapcsolatban, ahol a másik nem önmagadért szeret, hanem azért, mert rávarázsoltak? Fontosabb az, hogy te lehess vele, mert erre vágysz épp, vagy inkább az számít, hogy ő boldog legyen? Közlöm veled, hogy ha az utolsó kérdésre a második felét válaszolja valaki, vagyis a másik boldogsága előbbre való, AZ szerelem. Ha a saját "boldogsága" többet számít, az csak birtoklási vágy.
2013. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a szerelmi a kötés érdekel,csak vagy efajta láncoljunk magunkhoz valamit.A teljes történetet nem fogom leírni,de olyan külső tényezők akadályozták a kapcsolatunkat Szóval megköszönném ha olyan választ kapnék ami hasznos.
2013. szept. 11. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!