Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Bal tenyér életvonal megszakad...

Dorky kérdése:

Bal tenyér életvonal megszakadva, jobb tenyéren folyamatos. Kell-e aggódni?

Figyelt kérdés
Bal tenyeremen az életvonal fél úton meg van szakadva, utána folytatódik, de van egy fél centis hézag a tört vonalak között. Jobb tenyeremen folyamatos. Lesz egy elég nem kis műtétem hamarosan, az a kérdésem, hogy lehet-e ott bármiféle probléma, hisz eléggé frusztrál, hogy megszakad az életvonalam a felénél, most egyébként is 30 fele járok. De hallottam olyat is, hogy nem is a bal kezet kell nézni, hanem a jobbat. Akkor viszont nincs gond. Remélem tudja valki, mert eléggé foglalkoztat ez a kérdés, ahogy egyre közelebb a műtét ideje.
2013. szept. 23. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodalmaskodj, ha ennek alapja lenne, akkor mindenki eszerint élné az életét és konkrét tudományos háttere lenne, mely hosszúságú csík körülbelül mennyi évet jelent. Ugyanolyan hablaty, mint a fekete macska és a törött tükör. Mihamarabbi gyógyulást! :)
2013. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom,hogy ne aggodj. :) nem jósokra meg jóslatokra van szükséged hanem hitre.

Jó gyogyulást és mihamarabbí felépülést!

2013. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaa...meg jó orvosokra. :)
2013. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bal kéz a lehetőségeket, a születéskori kilátásokat, a jobb pedig a megvalósulást mutatja, tehát nincs okod aggódni, de egyébként sincs, mert magaában az életvonal nem az élet hosszát mutatja, tenyérjósok több együttes vonalat néznek ahhoz.
2013. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

,,Ne aggodalmaskodj, ha ennek alapja lenne, akkor mindenki eszerint élné az életét."


Ez olyan mintha azt mondanád, hogy ha annak annak alapja lenne, hogy ha cukrot és fehér lisztet eszel akkor kövér leszel, akkor senki nem lenne kövér. Ez így van, csak az emberek még sem csinálják.


Vagy egyél tehénürüléket, több millió légy nem tévedhet. Elég ostoba érvelés.

2013. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagylzs ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Aggódás nélkül is korán elpatkolhatsz.
2013. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van az életvonalban igazság, akkor édesapám 300 évig is el fog éldegélni... Két különböző baleset hegének következtében az életvonala a csuklójánál kezdődik, felvisz egészen a mutatóujja hegyéig, ahol átmegy a mutatóujja túloldalára, és ott vissza az utolsó ujjpercig... :D
2013. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fejlemények? Hogy van azóta? Sikerült rájönni?
jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!