Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szakadt és sokáig párhuzamosan...

Szakadt és sokáig párhuzamosan futó életvonal mit jelent?

Figyelt kérdés
A bal tenyeremben az életvonal egy helyen megszakad és már korábban elindul az "új szál", vagyis egy kb. 3 cm-es szakaszon egymás mellett futnak, folyamatosan közeledve egymáshoz. A jobb kezemen folytonos az életvonal. Másnak is van ilyen vagy én ennyire különleges vagyok?
2011. szept. 22. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
azok a vonalak, csak azért vannak ott, mert a kezeden összegyűrődik a bőr amikor behajlítod, semmi jelentősége nincs
2011. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

TE VAGY A KIVÁLASZTOTT!

Ezt akartad hallani?

Kérlek ne pazarold el az időd ilyen kérdésekre, minden hozzád hasonló ember különleges akar lenni, de sohasem az.

Csak egy nagy hülye vagy a világban a sok közül.

Ne akarj különleges lenni...

2011. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra még nem gondoltam, hogy én lennék a kiválasztott, csak hogy valamilyen szempontból különleges vagyok. Ha nem lenne igaz a tenyérjóslás, akkor miért élne meg annyi ember belőle már több száz éve?
2011. szept. 22. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hiszékenyek az emberek... Ugyan emiatt él meg a jóslásból több száz ember...
2011. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaaa... :(
2011. szept. 22. 15:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért a válaszra továbbra is kíváncsi vagyok, mert én hiszek a tenyérjóslásban. Biztos van valami magyarázat erre a különös életvonalra.
2011. szept. 22. 15:56
 7/10 x) ***** válasza:
46%

Ez egyáltalán nem különleges.. azt jelenti hogy lesz egy komolyabb betegséged abban az időszakban.

Egyébként gőzöm sincs a tenyérjóslásról amit tudok róla azt az ismerőseimtől. Látod így tud megélni többszáz ember jóslásból. Maga a tenyérjóslás nem igényel mágikus erőt. Megvannak a "szabályai" mármint hogy mi mit jelent. Hagyományokra alapul az egész. Azt is meg tudod nézni hogy hány gyereked lesz és stb. Nincsen valóságalapja :)

2011. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Colonel Reptoid NO. 5, ne kezdd el lejáratni magad azzal, hogy másokat lehülyézel, mert ez még mindig értelmesebb szint, mint amiket néhol te produkálsz. Ne akarj összemenni.
2011. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért a válaszra továbbra is kíváncsi vagyok, mert én hiszek a tenyérjóslásban. Biztos van valami magyarázat erre a különös életvonalra.


A horoszkóp sem jön be.

2011. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megsajnáltalak, ezért küldök az életed hátralévő részére szerencsepontokat. Anettka :)
2011. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!