Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » LÁTÓ. Tudtok-e valahol látót...

LÁTÓ. Tudtok-e valahol látót tevékenykedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a kártyavetésben, a jóslásban, a televízión keresztüli jóslásban, a tv-n keresztül átadott energiákban. Nem hiszek azokban a jósokban, akik először beszéltetnek, és az elmondottakból kilogikáznak egy pár napos jövőt számodra. Ugyanez a telefonos jósokra is, először kibeszéltetnek, és az elmondottak alapján összeállítanak neked egy "jövőt". Keresek olyan látót, akinél megjelenhetek, és egy szavam nélkül el tud mondani dolgokat a jelenemből akár. Egyszer láttam egy ilyesmi látó srácot a tv-híradóban, de nem találom a neten, a nevére sem emlékszem. Ha tudtok ilyet, küldjétek el a linket. Köszi
2013. szept. 28. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
van egy Nyilas Misi (nem vicc) nevű látó, akihez járt ismerősöm is, újságban is volt. sajnos elérhetőségem nincs hozzá, de emlékszem a Lövőház utcában rendelt. Barátnőm szerint neki jókat mondott.
2013. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Napkiraly ***** válasza:
33%
vakok intézeténél ne keresd
2013. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilas Misi látó tényleg tud, én is tudom ajánlani. Rengeteg jósnál jártam életem egy rosszabb időszakában és Ő volt az egyetlen aki igazat mondott az akkori élethelyzetemről és várható eseményekről.
2013. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Napkirály megnevettettél, köszi! :-D

Igen! Köszi nektek, mert így, hogy a nevét megírtátok, beugrott, pont őt kerestem a neten. Csak nekem még a név sem jutott eszembe. Köszi szépen! Keresgélek utána! Érdekes ez a "látó" dolog.

2013. szept. 30. 15:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az oldalt, köszi.

www.nyilasmisi.com

2013. szept. 30. 16:18
 6/6 Napkiraly ***** válasza:
:)
2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!