Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten tud ajánlani...

Budapesten tud ajánlani valaki megbízható jóst vagy látót?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek, hogy kinek jött be, amit jósolt az illető... Mindenképpen budapesti kéne.


Akik nem hisznek benne, azok kérem ne írjanak.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. júl. 16. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem, hogy Budapesten, de sehol széles e világban nincs ilyen. :D
2012. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Mint írtam is, akik nem hisznek benne, azok kérem ne írjanak.
2012. júl. 16. 00:20
 3/15 Mátyás3 ***** válasza:
8%
Az 1. válaszolónak igaza van
2012. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nézz körül a fórumokon,ahol részletesen ezt tárgyalják,például Női portál.
2012. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Rengetegen vannak akik ilyet hirdetnek stb.. Elvesznek tőled 100-200ezret azt hasra csapva mondanak valamit! de felőlem ha hiszel benne dobj ki rá pénzt..Majd kapsz egy k.rva nagy pofont az élettől volt pénz nincs pénz..Perelni sem perelheted!
2012. júl. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valszeg lóttó nyertesek, hirtelen meggazdagodottak, nagyon öregek, és furcsán szerencsések közt. Egy jós, aki szakadt, vagy nehéz körülmények közt él az tuti kókler. Kéress velük referenciát, de olyat amit a jósok hivatalos jogi képviselete tanúsít. VIGYÁZAT, néhány jós nem is tudja a jövőt.


Tipp: Jó helyen jársz, ha baromi unott a képe. Képzelj el egy olyan embert, aki minden nap ugyanazt az ujságot olvassa. Na ha olyan az arca, az bíztató. ;)

2012. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj rám, hogy nem a kérdésre válaszolok, de borzasztó nevetséges amit ezek a tudatlanok itt összeírkálnak... Még hogy hirtelen meggazdagodottak... :D Jaj szegény válaszoló itt árulta el magát hogy halvány gőze sincs a jóslás valódi lényegéről.


Azt ajánlom, szerintem ne itt keress magadnak látót, mert itt csak ilyen komolytalan és bugyuta válaszokat fogsz kapni. Keress fel erre szakosodott fórumokat, hátha szerencsével jársz. Ismerősökön keresztül esetleg még találhatsz valakit.

Az én édesanyám ismert egy nagyon tehetséges látót, nagyon átfogó munkát végzett, de sajnos már nincs közöttünk. :C

2012. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Vákicsit! Tehát a jós csak a nem pontos lehetséges jövőt látja? Vagy nem látja a jövőt, csak dolgokat? Akkor meg hozzám gyere, én is tudom a nem pontosan jövő jövőt! /az előző tudatlan, aki tudni akar/
2012. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Éppen nem elérhető Budapesten, mert a repülő spagettiszörnnyel és a csillámf*szlámával nyaralnak.
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszadó!

Látom, sértegetni nagyon tudsz, valószínű most nagyon büszke vagy magadra. Örülök, hogy okozhattam neked egy büszke percet az életedben, persze jobb lenne, ha nem névtelen sértegetéssel növelnéd az egódat, de ez már a te dolgod.


Ha annyira nagyon jártas vagy a témában, tudhatnád, hogy a jövő rendkívül képlékeny. Vannak benne ugyan pontok, amik elkerülhetetlenek, amik 100% bizonyosan be fognak következni az életedben. Hogy két ilyen biztos pont között mi történik, az pillanatról pillanatra változhat, függően tőled és másoktól is.

Szóval ne várd, hogy a jós leül majd és megjósolja neked a lottószámokat, mert egy igazi jós nem ilyesmivel foglalkozik. :) Ha így lenne, akkor nagyon sokan gazdagok lennénk itt. :D


További jó okoskodást és sértegetést. :)

2012. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!