Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt valaki Hortenzia jósnőnél...

Volt valaki Hortenzia jósnőnél? Mik a tapasztalatok? Oké hogy a jelenbe jól lát. De a jövőre vonatkozóan valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 15:46
1 2
 11/18 anonim válasza:
Már akivel szóba áll, gondolom, személyes ismerőssel nem mer annyira bunkóskodni, mint egy idegennel.
2016. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
60%
Úgy gondolom, ha valaki médiumnak hiszi magát, legyen benne együttérzés a halott és a rokonai felé egyaránt. Nem az órát kell nézni, hogy hány ügyfelet szalaszt el azzal, hogy veled szóba áll, mert az eltávozottaknak már nem számít az idő, ellentétben vele, akinek a zsebére megy, ugye? Amúgy meg ha valaki őszinte, attól még nem muszáj, hogy bunkó legyen, bocs, tapasztalat vele kapcsolatban. Ezt a túlvilágon lévők sem díjazzák, már ha léteznek, az biztos, ezt neki kéne a legjobban tudni!
2016. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12: kár privátot küldeni.

Ha nem érted az iróniát, azzal nem tudok mit tenni.

A másik meg: 3 éve írtam ide. Azóta változtam. Ma már egyáltalán nem érdekel az ezotéria rovat. Sem idő, sem energiám és kedvem sincs ezzel foglalkozni.

2016. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

13!

Az irónia messze van attól, amit annak gondolsz! Egyébként meg ha itt felteszel egy kérdést, mindegy, hogy szerinted ironikusan vagy bárhogy, miért sértődsz meg azon, ha privátban kapsz választ, akár 3 évvel később? Mi ezzel a gond? Amíg a kérdésed itt szerepel, akár 10 év múlva is kaphatsz választ valakitől, ha létezik akkor még az oldal. Ha ennyire zavar, miért nem törölted? Nem ez lett volna a megoldás ahelyett, hogy bevágod a durcit, mint egy 6 éves, azért, mert kaptál egy 3 évvel ezelőtt feltett kérdésedre privátban választ? Hát elég fura a hozzáállásod. Mégis mit hittél?

2016. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14:

Még mindig el vagy tévedve. Én nem kérdeztem semmit sem, emiatt kár írnod. Azzal meg jobb lenne leállnod, hogy a sérelmeid miatt, másokat veszel célba, főleg azokat, akiknek köze nincs hozzá.

2016. nov. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Beszéltem vele, de amiket mondott a jövőre vonatkozóan azok nem jönnek be. Teljesen máshogy alakul az életem.
2017. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok !! Egy hazug csaló akinek 14 ezer forintot fizettem , arra hogy azt mondja nekem : 3-4 éven belül gyerekem fog születni :D senki nehogy fizessen neki !!!!!! Nem tud semmit semmit nem mondott , és semmit sem tud
2021. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

#17


Csatlakozom hozzád! PET CT-n voltam, az mindent kimutat, igaz jó drága vizsgálat! Én utána beszéltem vele, hát semmit nem mondott azokról, amiket a PET CT kimutatott, pedig nagy a gáz!!!! Na ennyit arról, hogy úgy hirdeti magát, hogy 90 %-ban látja az egészségügyi dolgokat.

2023. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!