Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismertek olyan "Jósnőt" aki...

Ismertek olyan "Jósnőt" aki ingyen jósol?

Figyelt kérdés
nem hiszek ebben az egészben, viszont nagyon érdekesnek találom. Annyira viszont nem, hogy lehúzzon pénzben egy sarlatán

2013. okt. 29. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Baráti körömben ilyen, de neked nem tenné meg ingyen. Ő egy szolgáltató. Megvan a maga tarifája. De ha olyan ember keresi fel, aki hisz a jóslásban, azt elküldi. Ez egy egyszemélyes show műsor. Értékrendjébe nem fér bele ostoba emberek átverése, ráadásul pénzért.
2013. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dreigang ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, de többet szeretnél tudni róla, akkor pl. Csaba György Gábor: Hazudnak-e a csillagok c. könyvét (VI.-VII. fejezet) neked találták ki.
2013. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

első: azzal sokra nem megyek ha tőlem pénzt kér mert azt semmi sem bizonyítja, hogy tényleg ért hozzá vagy csak egy csaló. azért köszi :)

2013. okt. 29. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Én jósolok neked, csak nem vagyok sem nő sem jós.
2013. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sem humoros és a százalékod alapján értelmes sem :)
2013. okt. 29. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Csaknem kíváncsi vagy az ötös lottó nyerőszámaira?
2013. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

dehogy

engem ilyen általános jellemzés érdekelne de pénzt biztos nem fogok kiadni érte :D

2013. okt. 29. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami a horoszkópoknál is jellemző? Ez nem jóslás, hanem úgynevezett szómágia.
2013. okt. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki nem fog neked ingyen jósolni csak mert te érdekesnek találod és egy kis szórakoztatásra vágysz. Nem is értem, hogy gondoltad! A cirkuszi belépőért is fizetned kell mégpedig nem is keveset.
2013. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor jóslás kilőve, mert én biztos nem fizetek ilyenért
2013. okt. 30. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!