Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miskolcon és környékén van...

Miskolcon és környékén van valahol megbízható jósnő?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Valóban igazat mondanak?
2013. dec. 18. 08:37
 1/8 anonim válasza:

Üdv!


Nincs megbízható jósnő, sem miskolcon, sem máshol. A jósok olyan dolgokat jósolnak, (párkapcsolat/munka/tanulás/betegség stb...) ami egy átlagos ember életében rendszerint beteljesednek, ez tehát csak következtetés. Mivel pedig rendszerint nem látják előre a jövőt, csak átlagos dolgokat tudnak mondani, magától értetődően, ráhibáznak, ha mondjuk betegséget jósolnak a következő hónapra, de az illető egészségesen élm, és a jósnő erről nem tud.

2013. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megbízható jósnő. Ez egy oximoron volt.
2013. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minek mennél jósnőhöz?

hogy megmondja amit hallani szeretnél?

Inkább lebeszélnélek róla

2013. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2013. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laylah ***** válasza:
Jóst tudok Kazincbarcikán. Megbízható, személyesen ismerem évek óta, amellett, hogy barátomnak mondhatom, nekem sem állított még valótlant, a vendégei többsége visszatérő.
2013. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerbusz Drágám!

Ha megbízható jósnőkeresel gyere szegedre.

Én vagyok a legjobb , barnabőrűeket is vállalok.

specialitásaim:

jósolás : háztartási kekszből, negróból,pázúlbúl, okostelefon kijelzőből, makkból( ami a fáról esik)

energiák:

pénzenergia

nyugdíjemelés

2013. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Üdv. Szerintem ez a jósnő dolog nagyon nagy hülyeség. Elmennek az emberek egy jósláshoz képest sok pénzt, nem válik be, aztán per,bíróság.. Ne menj bele ekkora hülyeségekbe, kérlek! 12/L
2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Sajnálatos, hogy az emberek hiszékenységének kihasználása odáig fajulhatott, hogy már a tényleg tehetséges jósoknak sincsen létjogosultságuk. Gyalázat, ami itt megy (mármint nem gyakorin, hanem általában).
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!