Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit kell még csinálnom?

Mit kell még csinálnom?

Figyelt kérdés
Jós, médium, tisztánlátó és spirituális tanácsadó szeretnék lenni az EZO TV-nél, mert ott jó a fizetés. Elvégeztem a Roxfortot, de a hetedik év végén nem kaptam jelest jóslástanból, mert a tanárnő megharagudott rám, mert szerinte tehetségtelen haszonleső vagyok, és csak azért vagyok jó, mert bemagolom a tananyagot, egyébként nincs tehetségem, én meg méregből összetörtem a jósgömbjét, ezért rosszabb jegyet kaptam. Most jelentkezni akartam egy továbbképzésre, de ott is ez a banya a tanár, aki utál engem. Milyen végzettségre lenne szükségem, valaki ajánl egy jó tanfolyamot, amivel felvesznek az EZO TV-hez? Esetleg valaki dolgozott/dolgozik már ott? A pulyka mindig azt kérdezi, hogy van-e élet karácsony után, én azt kérdezem, van-e élet a Roxfort után.

2013. dec. 30. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Van tehetseged hozza ? Ha nincs, ki lehet fejleszteni gyakorlassal. Csak azoknak eerdemes csinalni, akik az embereket akarjak segiteni, es nem a sok penz miatt.


Ha kepes vagy meregbol osszetorni valaki josgommbjet, akkor eloszor ajanlatos megtanulni uralkodni sajat indulataidon... Hogy tudna az ilyen ember masoknak tanacsot adni, es milyen tanacsokat ?!

2013. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 x) ***** válasza:
El kell menned egy OKJ-s Jedi tanfolyamra.
2013. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha ez nem megy van még csomó más szakma.. elmehetsz vámpírnak, vérfarkasnak stb
2014. jan. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!