Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a gyűrűvel való...

Szerintetek a gyűrűvel való jóslás igaz?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam az egyik szomszédasszonynál. Nem tudom hogy, mellékes, arra témára jutottunk, hogy a gyűrűvel jósoljon vagy már mit. Szóval cernára akasztotta a gyűrűt, egy pohárba félig öntött vizet és a gyűrűt ki-be elemte annyiszor ahány éves vagyok. Az utolsó számnál megállt és hagyta, hogy a pohár oldalába ütközzön. Ahányszor ütközik annyi évesen megyek férjhez. 17 jött ki. 17 éves vagyok. Még párszor megcsináltuk, meglehet nem igaz. 3-4szer 17, 2szer 25 (anyukámnál, aki sokkot kapott amikor először csináltuk és piszokul rezgett a keze) és szintén anyukámnál 29. Édesanyám sírt, én nevettem. Nekem az egy akkora hülyeség. Bár úgy gondoltam. Itthon megint magam megcsináltam, szintén annyi jött ki. Megcsináltam a barátomnak is, aki 21 éves, agusztusban tölti a 22, én meg decemberben a 18. Neki 22 jött ki. És van még egy fajta, hogy a gyűrűt a barát/nő képe felett kell tartani és ha megy körbe-körbe, akkor ő lesz a párod életed végéig, ha pedig jobbra-ballra vagy előre-hátra megy, akkor nem ő lesz. Nekem forott. Most nem tudom, hogy igaz lesz-e. Anyukámat nyugtattam azzal, hogy én még nem akarok férjhez menni és ha meg is történik, jó kézbe leszek. Márciusban lesz 2 év, hogy együtt vagyunk, de az előtt is voltunk már kapcsolatba. A barátomnak nem mondtam erről semmit, nem is fogok. Épp érdekel, hogy megvalósul-e vagy sem. Nekik is csinálták azt a házasságra vonatkozót, pontosan jött ki, azért is ijedt meg anyukám. Kicsit hosszú, de remélem elolvastátok és válaszoltok. Előre is köszönöm.

2014. jan. 22. 03:23
 1/6 Laylah ***** válasza:
Nem feltétlen. Ilyen módszerről még sosem hallottam, eléggé triviálisnak és (bocsánat, de) nevetségesnek hat. Ha a szomszédasszony nem egy tapasztalt ember a jóslás területén, akkor szerintem nem kell komolyan venni.
2014. jan. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azaz, hogy akárki csinálta, mindenkinek úgy jött ki ahogy volt is. Pl 24 évesen ment férhez, 24 jött neki ki. Mindenkinek. De nekem ez akkor is vicces, egyet értek veled. Meglehet mert nem értem, hogy történne meg. De érdekel, hogy nekem is valósul, vagy tényleg nagy hülyeség. Most is nevetek. :D
2014. jan. 22. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem olvastam végig. De nem. Minden jóslás kamu, de ha hiszel benne, igaznak tűnhet. Ne tedd.
2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem. Az sem.
2014. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
Na, férjhez mentél azóta? :D
2020. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen xD akkori páromhoz, de pár évvel később :D
ápr. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!