Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nektek mennyire jött be a...

Nektek mennyire jött be a Crowlie Tarot jóslás? Másnak is lehet belőle jósolni? Azt hallottam hogy csak magamnak és más nem is érhet hozzá csak én.

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. De ez nem jelenti azt, hogy a jósolt dolgok rendelkeznének bármiféle relevanciával is a jövőt illetően.
2014. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tarot nem a jövőt jósolja meg, hanem tanácsot ad, és segít választani döntéshelyzetben. Felvázolja az adott élethelyzeteket, irányít és hasonlók.

Nekem abszolút kedvencem, a leghitelesebbnek tartom a kártyák közül. Sőt a többi tarottal összehasonlítva is ezt tartom a legjobbnak.

Természetesen jósolhatsz belőle másnak is. Nem egy terapeutát ismerek, aki pszichoterápiával egybekötve alkalmazza. Persze a kártyák pontos értelmezése nagy tudást igényel, szóval csak okosan. :)

2014. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) !!
2014. jan. 31. 02:26
 4/7 Laylah ***** válasza:
A 2-esnek igaza van, de ugyanakkor használható jóslásra is, bárkinek. Más is hozzáérhet, ha jóseszközként használod, de akkor minden egyes ember után meg kell tisztítanod. Személy szerint én nem szeretem, ha tapizzák a kártyáimat. A neve pedig Crowley tarot... :)
2014. febr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és hogy lehet megtisztítani ? simán ronggyal vagy hogy? :D akkor Crowley xd
2014. febr. 3. 00:12
 6/7 Laylah ***** válasza:
Ronggyal XDDD nem, saját energiáiddal :D
2014. febr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xDDDDDDD jól van na új vagyok még ebben xDDD
2014. febr. 4. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!