Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Anyukám jósnőnél járt. Én...

Anyukám jósnőnél járt. Én most készülök az esküvőmre. A jósnő azt mondta neki hogy a házasságom hiba lesz. Nem hiszek az ilyen dolgokban, de mégis beleültette a fejembe a rosszat. Ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 20:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd.

Ha mindig azon agyalsz, hogy jaj csak ne történjen semmi baj, akkor tuti történni fog.

2014. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, azt mondhatom hogy boldogan élünk. De a házasság mégis komoly elkötelezettség. És amikor ilyent javasolnak az embernek hogy ne menjen hozzá, mert hatalmas hibát követ el, az nagyon rossz érzés. Ráadásul azt mondta hogy egy harmadik fél miatt fogok szenvedni, akit nem én hozok a kapcsolatba... Egyszerűen nem megy ki a fejemből a dolog.
2014. febr. 16. 20:23
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy az emberek mennyire szabadulni akarnak a pénzüktől. Ha adok egy számlaszámot, akkor megmondod anyukádnak, hogy ha megint ilyen kényszere van, akkor inkább oda utaljon?
2014. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A jósnő pár mondatot beszélt anyáddal. Abból nyilván arra következtetett, hogy anyád nem lelkesedik a dologért teljes szívéből. Ezért a honoráriumért azt mondta, amit anyád várt. Anyád ezután mindent figyelni fog és mindig meg fogja találni a kapcsolatotokban az összes kis összezördülést és buktatót (ami ugyan nektek, mint házaspárnak esetleg teljesen lényegtelen lesz, de Őt meg fogja nyugtatni), hogy lám igaza volt a jósnőnek is.
2014. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a párom és anyukám jó viszonyban vannak, először el sem akarta mondani. Akkor azt mondjátok hogy verjem ki a fejemből a dolgot. Hihetetlen az emberi elme..befészkeli magát a dolog a fejembe, és ezen kattogok egész nap.
2014. febr. 16. 20:37
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ezért nem szabad jósnőhöz menni,meg a horoszkóp szerint élni,mert befolyásol.

Nem egy buta jóslat irányítja a sorsotok,hanem Ti.

2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel neki, és állandóan ezen kattog az agyad, akkor minden apróságból ügyet fogsz csinálni. Az pedig előbb-utóbb rosszat tesz a házasságotoknak. A jóslásokban nem szabad hinni.
2014. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
En anyukadat hibaztatom (bocs).En el sem mondtam volna neked az ö helyeben ezt plane meg ugy,hogy az esküvöre keszültök. Biztam volna abban,hogy hatha valamit benezett vagy ha megsem,akkor ennek igy kell lennie es eleg csak akkor ezen enned magad amikor mar megtörtent.Arrol nem is beszelve,hogy ha ezen matekolsz,akar meg be is vonzhatod.:-( Vagy anyukad mit remelt,hogy 6 evvel a hatatok mögött,egy lagzi elöttetek,majd te gyorsan vilagga szaladsz? Vagy mit akart ezzel elerni?
2014. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy miért mondta el, de azóta eltelt 2 nap, és ezen agyalok, éjszaka sem bírtam aludni. Képes a papír megváltoztatni egy kapcsolatot?
2014. febr. 16. 20:48
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűen befolyásolható vagy.

Ezek a jóslásos dolgok, meg hogy égi jeleket kapsz, mind hülyeségek. De aki az ilyenek miatt eldobja a boldogságra való esélyét, az meg is érdemli. Fogadok, hogy te vagy az ifjú pár női tagja. A nők fogékonyabbak sajnos az ilyesmire.

Előfordulhat, hogy később elváltok, de az is, hogy nem. Ezt nem egy ilyen halandzsázós jós fogja megmondani. A következő mi lesz? Csak páros rendszámú autót vesztek meg, mert a páratlan balszerencsét hoz?

2014. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!