Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Meg tudod jósólni lesz-e...

Meg tudod jósólni lesz-e Orosz-Ukrán háború?

Figyelt kérdés
Van-e ilyen jóslat mostanra?
2014. márc. 2. 17:57
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem tudom megjósolni. Csak véleményem van.

Egy héttel ezelőtt még azt mondtam, hogy ki van zárva, ennyire hülyék nem lehetnek az emberek, hogy halomra öljék egymást.

De mostanában sajnos kezdem úgy látni, hogy de, mégis lehetnek ennyire hülyék. :(


Sajnálom, mert sem az oroszoknak, sem az ukránoknak nem kívánom a háborút. Az mindig sokkal több gyászt és fájdalmat hoz, mint amennyi hasznot - legalábbis a benne résztvevőknek.


Pedro

2014. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ukrajna katonailag tehetetlen.Tehát nem lesz.

Maximum szétqrják Oroszország gázvezetékeit, és balhéznak a nagyvilágban hogy az oroszok már megint mekkora nagy gee..cix.

2014. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van.
2014. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért barmolnák szét a saját gázvezetékeiket? :-) Pláne h nem csak rajtuk keresztül kap Europa OROSZ gázt :-) ....
2014. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zkocka válasza:
Nagyon sok infót halloram már erről: az orosz vadász gépeket harckészültségbe hozták, az ukrán polgárok menekülnek az orosz fenyegetés miatt. Viszont nem értem hogy az ukrán belviszályba miért ütik bele az orrukat a oroszok.
2014. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!