Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Veletek is van ilyen?

Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Van, mikor leírtok valamit, vagy hülyéskedtek és kiderül, hogy az a valami igaz, holott te még életedben nem hallottad? Vagy, mikor gondolsz valamire és valaki ugyan abban a pillanatban, vagy kicsit később (pár másodperc elteltével) kimondja? De tök abszurd dolgok. Vagy megmond, hogy ki mit fog tenni, de olyanok is, akiket nem ismersz?

2014. ápr. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor nem szoktál kiakadni egy kicsit? Mármint durvább helyzetekben?
2014. ápr. 2. 19:08
 3/7 Zsófi230102 válasza:
100%

nekem volt már valami hasonló

azt álmodtam hogy, van egy csaj tök szép mindenki menekül előle. mindenkin körbenézett, még mindig tök szép és amikor rám nézett falfehér lett az arca és csontvékony ujjai lettek (nagyon para volt)amikor másnap elmeséltem egy osztálytársamnak (fiú) és ő azt mondta van egy ilyen videojáték amiben van egy kislány és sír és amikor odamész hozzá halál para az arca. Ezt álmodtam pedig sem és sem az elbém nem játszottunk ezzel a játékkal sőt nem is ismerjük

2014. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom felidézni, de egyszer valaki kérdésére rávágtam egy általam extrém hülyeségnek gondolt választ. Majd mindketten megdöbbentünk, hogy az volt a megfejtése.
2014. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
100%
Előfordult már ilyen, de nálam nem túl gyakori; egy ideig lépten-nyomon ilyenek történnek, aztán hosszú ideig megint semmi. :)
2014. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kb. fél éve azt álmostam hogy ott voltam egy nagyon meredek hegyoldalon kocsival és farkasok akartam megtámadni és kocsival menekültünk és nemrég voltunk a Baonyban,másik útvonalon mentünk előtte,szóval még sose jártam ott és full hasonlított arra a helyre,ami álmomban volt...Meg volt még egy álmom,aminek az értelmére szintén akkor jöttem rá,amikor a Bakonyban voltunk,de arra már nem emlékszem...Meg egyszer azt álmodtam hogy szerelmes voltam egy fiúba,az arcát nem láttam,de azt tudom hogy alacsony volt,barna hajú,meg miegyéb,és pár hónapja döbbentem rá hogy ki lehet az,híres emberről van szó,de akkor még fingom nem volt róla,mert még a nevét se hallottam soha életemben azelőtt...és egyébként mindegyik igaz rám,amiket itt leírtál,de nem akarom hosszabbra fogni...
2014. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,bakker most meg azt álmodtam hogy valaki öngyilkos akar lenni és leugrani a hídról,ma pedig megnéztem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=d3FIrELUFa0

Előtte sose láttam,most meg megálmostam ezek szerint hogy meg fogom nézni...

2014. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!