Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jósoltatott már a...

Valaki jósoltatott már a ciganykartya.hu-n? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének, hogy mennyire jött be.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted a jós miért ilyen trágyaságból él ahelyett hogy megálmodná a lottószámokat?
2014. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a jósok nagyobb csalók mint a politikusok..na jó majdnem akkorák:) (egyik politikust sem szivlelem sem a mostani kormányét sem az előzőt söt a többit sem szóval politika off)
2014. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MrPifta ***** válasza:
mindenféle jóslás átverés. De amíg van, aki hisz nekik, addig megélnek.
2014. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el racionálisan gondolkkzni és ne valami hülyeségre alapozd a döntéseid, hanem szilárd tényekre. És akkor sokkal sikeresebb leszel.
2014. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én egyszer voltam egy jósnőnél, kettőezer forintot kért, és minden bejött amit jósolt! Sosem láttam még sosem beszélgettem vele és olyan dolgokat mondott amiket csak én tudok!!!! Pl. Nem a szülőanyám nevelt fel, de nagyon jó a kapcsolatom a mostohámmal!! Ezt honnan tudta?? Nem védeni akarom Öket, mert sok a csaló köztük!! De ez a jósnő akinél én voltam ez TUDOTT VALAMIT!! ez 12-éve volt és minden bejött amit a jövöre mondott! Félelmetes! Azóta sem mentem és nem is megyek jóshoz!!!
2014. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 egy gondolkodó... válasza:
Sziasztok! Nekem úgy 18 éves koromban jósolt cigánykártyából a szomszéd barátnő.Hoszútávú külföldi tartózkodás,- még útlevél kiváltáson sem gondolkodtam- nemhogy lett vonlna,ott megtapasztalt társkapcsolat, majd újra itthon, de az nem lesz sikeres, sőt, mindent az alapoktól kell felépitenem. MINDEN bejött.És erre csak sok-sok év után eszméltem fel, amikor eszembe jutott az akkori jóslat.Most 47 éves vagyok.
2014. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen járok jósnőhöz, minden bejött eddig amiket mondott
2017. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magukat jósoknak és jósnőknek nevezők nagy része csak át szeretné verni az embereket, meglátták milyen potenciál van benne. Abban viszont igenis hiszek, hogy vannak olyan emberek, egyszerü és hétköznapi emberek, akik tudnak jósolni és nagyon jó megérzéseik vannak. Nekem is van ilyen ismerősöm, félelmetes, hogy előre megálmodik dolgokat és figyelmeztet, továbbá cigány-, lenormand és tarot kártyákból is remekúl olvas. Mindig bejön minden. Viszont az a probléma, hogy a mai emberek amikor meghallják a jóslást, akkor azonnal a tv-ből ismert, magukat ilyen-olyan jósnak meg látnoknak kiadó emberek ugranak be. Ez pedig gáz, mert megcsúfolták az eredeti funkcióját és hitelességét a dolognak. Tehát az átlagos jósok olyan emberek, akik hétköznapiak. Van munkájuk stb. csak van tehetségük és megérzésük a dologhoz. Igaz, hogy válaszom nem a kérdéshez kapcsolódott, de feltételezem kikövetkeztethető belőle a véleményem a weboldalon keresztüli jóslásból.
2020. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!