Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a kos férfiakra?...

Mi jellemző a kos férfiakra? Személyes tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés

Milyen a viselkedésük, általában mit szeretnek és mit nem?


Ti milyennek ismeritek a kos férfiakat? Horoszkóp leírás nem kell!!!!


2011. jún. 19. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, rossz kategóriába raktad, de már szóltam az érdekedben :)
2011. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 19. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két kos férfival volt dolgom, nagy szerelem volt mindkettő. Ők ketten elég hevesek, öntörvényűek voltak. Egyikőjük se beszélt szívesen az érzelmeiről, meg kellett ahhoz puhítani őket, de miután ez sikerült igazi szerelmes lovagokká váltak :) A kos férfiak a legjobbak! :D
2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A párom is kos. szenvedélyes, megértő és őszinte. céljait nem adja fel, bármibe kerüljön is azt elérni.
2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert egy kossal ismerkedek, kedvelem, már-már beleszeretek lassan. Tudom, hogy ő is kedvel, de nem lép. Csak finoman barátkozik, de mégis úgy, hogy félreértsem. 1 lépés előre, 2 hátra.
2011. jún. 19. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értek az asztrológiához, de tapasztalatom van kos férfival. Életem nagy szerelme volt. Bár nem sokra jutottunk egymással. Pont ahogy leírod, ilyen egyet előre-kettőt hátra tempóban "haladtunk". Négy évig húztuk így egymás agyát, aztán végül én untam rá, és hagytam a fenébe az egészet. Az első perctől többek voltunk, mint barátok, ezt mindketten elismertük, de kapcsolat nem lett belőle. Ambíciózus ember, aki nem fél megvalósítani az álmait, és talán épp ez olyan vonzó benne. De néha az az érzésem volt, hogy ő sem tudja igazán, hogy mit akar egy kapcsolatban. Azért a mai napig nem mindegy, ha összefutok vele :)
2011. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az. Határozott, magabiztos, de velem mégsem az. Várom, már majd meg örülök, mikor tesz már konkrétabb megjegyzést, de nem teszi. Viszont tudom, hogy ő is kedvel, állandóan hívogat.
2011. jún. 19. 16:50
 8/8 Anyomika ***** válasza:
hát én inkább az ember férfiakat tartom előnyben. Bár lehet ha sokat iszok egy kossal is össze jönnék.
2011. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!