Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan személy aki tud...

Van itt olyan személy aki tud nekem jósolni?

Figyelt kérdés
Ritkán fordultam jóshoz, akkor is átvertek, elég sok pénzem bánta. Jelenleg annyira szerelmes vagyok reménytelenül, hogy beleőrülök. Van itt esetleg jós, aki irányt tudna mutatni? Nagyon hálás lennék érte..
2014. jún. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzt nem fogadok de neked jósolok ha kéred.
2014. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
en is ebben a cipoben jarok. nagyon szerelmes vagyok egy ferfibe aki szerintem nem.gondol ram nokent csak kollegakent. :( nagyon jo lenne ha tudnam hogy jon valaki hamarosan aki elfeledteti velem vagy hogy mivel kelthetnem fel.az erdeklodeset.
2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Timi, te vagy az?
2014. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jósolásba ne hidj!!!inkább tanácsot kér,hogy mit tegyél,ne pedig egy félnótás szövegét halgasd ... A jós mindig azt mondja amit hallani szeretnél ...
2014. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én,én,én!!!

Én távjóslok!!!

A jóslatom a következő:

Nem kéne hinned a jövőben a jóslásban, mert csak bajt és anyagi nehézséget hoz majd rád :P XD

Ja és a szerelmi gondjaidat egyáltalán nem fogja megoldani!!! :P <3 = Ł

Remélem segítettem! XD :P

Jóslatom beigazolódását illetően 100%-ig biztos vagyok!! :D :) És szerintem minden normális ember is!!! :P

2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!