Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy megbízható jós mennyibe...

Egy megbízható jós mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mindegyik ugyanannyiba kerül :DDDDD


csak aki ért hozzá azzal mész is valamire, a többséggel viszont megszívod. A siralmas az hogy még ők is elhiszik hogy tudnak de nagyon.

2014. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még is mi garantálja a megbízhatóságot. Én szkeptikus vagyok az ilyen hülyeségek iránt, de a kedvedért, erőt veszek magamon. Egy "jós" lehet megbízható akkor is ha csak 500Ft-ot kér (na mondjuk ez nem jellemző) és lehet megbízhatatlan akkor is ha 50.000Ft. Na mind egy szerintem az összes kókler. Itt is max ha valaki ajánl valós jóst, az is csak azért mert ismerőse és jó palimadár lennél akit levehetnek pénzel.
2014. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Még is mi garantálja a megbízhatóságot."


Énnem tudom, ez is a kérdés része

2014. jún. 28. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Megbízható jós?? Jósok nem léteznek és tündérek sem...
2014. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdés maga az ellentmondás. Hogyan ismerné bárki a jövőt ? Ha meg nem ismeri, akkor milyen megbízhatósággal tudna állítani bármit a jövőről ???
2014. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1000 ft
2014. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vedd kezedbe a sorsodat és ne a jósok tanácsaira várj. Hiszékeny embereket kihasználják.

Senki nem tudja megjósolni, hogy mi fog történni. Jobb is mert ha tudnánk, lehet, hogy összeroppannánk a súlya alatt

2014. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, én megcsinálom neked ingyen is, írj rám.
2014. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nem igaz, hogy hogy nem léteznek jósok. Ott vannak a brókerek, ők azzal foglalkoznak, hogy milyen részvények hogy fognak állni a jövőben. Vagy a meteorológusok, ők az időjárást nézik. Vagy az orvosok, akik megmondják mi fog történni veled egy betegség esetén.

Egy valamiben egyeznek: Mindegyik múltbeli információk és tapasztalatok alapján állítja föl a saját prognózisát a jövőről.

Egy olyan jós, aki meg tudja mondani, hogy valami baj fog érni téged vagy, hogy nagy szerencse egy távoli családtag révén, az nem igazán a jövő konkrét leképezése, csak statisztikailag valószínű események felsorolása. Mert életünk bizonyos hányadában úgy érezzük, hogy ér minket szerencse, egy másikban pedig, hogy minden tönkremegy, amihez csak hozzányúlunk.

Egy jóslat értelmezés nagyban függ attól, hogy te egy adott eseményt hova sorolsz be. Pl. ha megdöglik a kutyád, azt tekintheted szerencsének is, mert úgyis mindig megölte a tyúkokat, és tekintheted balszerencsének is, mert még csak két éves volt és nagyon jó fej.

De ha mindenképp érdekel az ilyesmi, keress egy egy Android appot. Az ingyen van és ugyanannyit ér.

2014. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a legjobb jós az álmaink mert amikor álmodunk az agyunk megpróbálja megadni a válaszokat és ha emlékezünk és értelmezzük az álmot megkapjuk az választ
2014. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!